SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

własna siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 460
Robię sobie siłownię w domu. Na dzień dzisiejszy mam wyciąg, stojaki i 2 ławeczki. Gryfy, obciążenia, drążki i te inne ******ły oczywiście są ;P Chcę sobie jeszcze zrobić:
1. maszynę na łydkę
2. krzyżak
3. krzyżak z oparciem
4. ławka na prostowniki grzbietu
5. suwnicę / hak maszynę

Jedyny problem to potrzebuję parametrów tych maszyn. Jeśli ktoś miałby możliwość podania dokładnych wymiarów a jeszcze lepiej fotek z zaznaczonymi wymiarami byłbym BARDZO wdzięczy :) Miałem iść na siłownię i spisać ale trochę się wstydzę u mnie na siłce jest zawsze dużo ludzi patrzeliby na mnie jak na idiotę jak mierzę wszystko centymetrem :/ :P

Proszę o nie pisanie głupich odpowiedzi typu sam sobie spisz. Jeśli masz możliwość i ochotę mi pomóc będę wdzięczny :]

Pozdro :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645
hmmm nie przejmuj się innymi i wal na siłke po wymiary ja tak zrobiłem(link na dole) widzialem jak co gdzie i ile kupić i nie przejmowałem sie opinia innych tylko nie zapomnij zapytać właściciela o zezwolenie mnie to troszku kosztowało 20 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 460
no w ostateczności będę musiał... ale jeszcze zaczekam może ktoś pomoże jak mówią kto pyta nie błądzi ;] Dawiddddd - za...ista siłka i bardzo klimat-ycznie!!! brawo!!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
0l-_-l0- jak kolega napisał idz do właściciela zagadaj co i jak jak się zgodzi pomierz i olej opinie.

Dawiddddd- świetna siłka mam pytanie poszukuje coś na podłogo na siłke i to co masz to chyba jest wykładzina tak ?? ile takie cos m2 i jak sie sprawuje ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GdZiE na wakacje

Następny temat

Koksować czy ćwiczyć naturalnie? Artykuł na wp.pl

WHEY premium