SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaspari Nutrition - Size ON

temat działu:

Gaspari Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80091

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103


Ja mam smak Arctic Lemon Ice. Słabo się rozpuszcza, zostaje dużo osadu w butelce/shakerze, jak dla mnie strasznie slodki. Pije w czasie treningu i jestem zadowolony z efektów. Niezła pompa i po 2 tygodniach siła na porządny +. Polecam ale smak przy kolejnej puszce na pewno kupię inny.

Zmieniony przez - bartek_box w dniu 2009-11-02 16:26:02

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 232
Witam. Mam pytanie jak połączyć Size On z Animal Pumpem i Cell Pumpem. Myślałem żeby Cp brac w dnt z rana i po południu Size On. DT animal przed treningiem i Size On w trakcie bądź po (chyba nie ma znaczenia?).Nie za dużo bedzie kreatyny w ogulnym rozrachunku? Na pełen cykl lepiej 2 puchy Size On? Z góry dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 338
WITAM.mi własnie doszedł sizeon smak wild berry punch. no i jakoś dziwnie był zapakowany. mozecie opisać ten smak i opisać jak najdokładniej jak był zapakowany wasz sizeon. czy było coś pod wieczkiem przyklejone?ile te j foliina całym opakowaniu.bo tą folie po zdjęciu łątwo założyć spowrotem przecież .bardzo prosze o pomoc.muj smak, kolor: jest czerwony sama hemia,słodkie jak holera,dobrze sie rozpuszcza,takie jakby gęste troche po rozpuszczeniu w 500ml wody.może wsypali zamiast tego jakiś zwykły węglowodanową odrzywke niemam porównaniabo niepijetakich węglów.ptosze o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
kubaty3, a gdzie zamawiales? Moj size on sie slabo rozpuszcza, smak slodki (pisalem wyzej), jak sie wstrzasnie pucha to po otwarciu wylatuje duzo "kurzu", konsystencja cukru pudru. Nowy zabezpieczony folia na wieczku i membrana pod wieczkiem. Kupowalem w sklepie za 160zl puche 1290gram.

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 122
Ja kupilem sobie teraz zestawik SizeOn 1290g + Super Pumpa 800g, zaczynam brac od poniedzialku i podziele sie efektami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 338
u mnie też wylatuje duzo kurzu jak sie wstrząsnie.ale martwi mnie tylko to że ta membrana po odkręceniu wieczka byłą w środku wieczka tak jak by była odklejana,a u Ciebie była przyklejona tak ze ja musiałeś zdzierać,po odkręceniu wieczka?kupowałem na allegro koles zazeka się że gaspari nie przykleja w zadnym produkcie proszkowym membrany.co masz napisane na odwrocie miarki?u mnie w puszce są 32 porcje zamiast 30.nic niekumam.dziś wziąłem to pierwszy raz i to działa,bo nic innego niebiore a spałem po nocnej pracy 2 h ,a potem zrobiłem dobry treningna siłowni 1h basenu i sauna i dalej mamm energie.no ale membrana mnie wkurza z eniebyła przyklejona.wogóle to powiedzcie jak to brać bo niema jasno powiedziane czy brać to tylko w dni treningowe czy codziennie jedna miarka?jak dłógo można przyjmować sizeona .?pozdro

Zmieniony przez - kubaty3 w dniu 2009-11-08 02:11:08

Zmieniony przez - kubaty3 w dniu 2009-11-08 03:00:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Membrana byla solidnie przyklejona. Na spodzie miarki jest napisane "53 CC" i wokol "measurex inc. rahway. n.j.07065". U mnie dokladnie 30 miarek wyszlo. Bralem tylko w dni treningowe, a dokladnie popijalem podczas calego treningu.

Homo sum, humani nihil a me alienum puto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 338
POWIEDZCIE JESZCZE JAK TO BRAĆ WOGÓLE BO JAKOŚ NIEWYRAŻ NIE JEST NAPISANE . TZN CHODZI MI O TO CZY TYLKO W DNI TRENINGOWE W CZASIE TRENINGU LUB PRZED SNEM PO TRENINGU? CZY W DNI BEZTERNINGOWE TEŻ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 122
Sposób użycia: W dni treningowe, aby uzyskać maksymalną absorpcję SizeON zmieszaj jedną miarkę z 500-600ml wody i popijaj w czasie treningu. Jeśli nie masz możliwości spożycia SizeON w trakcje treningu przyjmuj jedną porcję ok. godzinę przed snem. W dni nietreningowe przyjmuj jedną porcję SizeON zmieszaną z 500-600ml wody godzinę przed snem. Stosuj tylko jedna porcję dziennie. Dawkowanie takie spowoduje maksymalną koncentrację składników suplementu w mięśniach szkieletowych w ciągu 30 dni. Pierwsze efekty są zauważalne po 3 dniach suplementacji, w ciągu tygodnia efekty sięgają 90%. Maksymalne efekty uzyskuje się w ciągu 30 dni.

Ps. U mnie tez jak sie wstrzasnie lub miarka ,,zamerda,, to leci sporo ,,kurzu/dymu ,,

Zmieniony przez - _Dedi_ w dniu 2009-11-09 16:49:27

Bartek_box napisales tak ,,Ja mam smak Arctic Lemon Ice. Słabo się rozpuszcza, zostaje dużo osadu w butelce/shakerze, jak dla mnie strasznie slodki. Pije w czasie treningu i jestem zadowolony z efektów. Niezła pompa i po 2 tygodniach siła na porządny +. Polecam ale smak przy kolejnej puszce na pewno kupię inny.,,

Ja tez mam smak Arctic Lemon Ice, z rozpuszczaniem to jest tak ze jak sie wlozy wszystko w shaker i sie bedzie wstrzasac to sie rozpusci ale jezeli odlozymy ten shaker np. na 3 min bez ruchu to tak jak na zdjeciu wyzej wszystko sie osadza na dole i trzeba znowu wstrzasnac. Smak jak dla mnie jest bardziej kwasny niz slodki

Zmieniony przez - _Dedi_ w dniu 2009-11-09 20:35:02

Zmieniony przez - _Dedi_ w dniu 2009-11-09 23:26:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1495
dostałem dzisiaj SIZE ON kupiłem go na allegro od sprzedawcy suple24 com , membrana była tak samo pod wieczkiem jak opisuje to kubaty3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaspari Nutrition - Novedex XT

Następny temat

Gaspari Nutrition - PlasmaJet

WHEY premium