SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaspari Nutrition - Size ON

temat działu:

Gaspari Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80076

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388069
nie lacz noxploda z cellmasem, bo szkoda, cellmas to dno, poczytaj na innych serwisach on tym produkcie.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2844
chodzi ci ze w cell masie jest brak Kreatyny jablczan ?? albo ze oszukany produkt? no ktos poscil bajke o tym i bardzo sporo osob uwiezylo jest to dobry stack wszystko ma tak jak w opisie czyli miazga dobra regeneracja jak najbardziej pasuje do Xplode
BSN
i Gaspari firmy na 100% zaufane

suple

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388069
tak, tylko ze jadlem oba stacki, jak dla mnie gaspari wygrywa tylko tym ze cellmass dal dupy z bsna, dla mnie noxplode jest narazie najlepszym przed treningowym na rynku, a zjadlem takich specyfikow od cholery...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2844
a Green magnitude stosowałeś stawiasz za Sizeon czy przed?? tez mocny stack planuje przetestowac po sizeon

suple

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388069
stawiam wszystko przed cellmassem, nie lubie za bardzo supli z controlled labs - nie wiem czemu, moze kiedys wezme greena z white flood, narazie nanovapor+anabolic halo koncze, jak dla mnie bardzo dobre, niedlugo paczuszka przychodzi to pojade Detonator z peaka + anator z muscle techa pre+post, a na pozniej mam jeszcze 1 zestaw gaspariego + 4x noxplode(stary)

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1047
Produkt pierwsza klasa size ON+Xtreme Napalm +białko ostrowi sila,masa,wytrzymalos na wielki+ przytyłem 5kg co prawda na treningach nie mialem astronomicznej pompy ale tu nie chodzi o pompe tylko o przyrosty, wchodzac do szatni po treningu czulem jak mnie nabija i chce rozsadzic od srodka.Polecam, napewno siegne w przyszłosci po produkty od Gaspari Nutrition
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
w skali od 1 do 5. moja ocena: 4

suplement wart swojej ceny. bardzo dobry w smaku. trudno mi powiedziec ile pompy dawal poniewaz laczylem go z superpumpem. tak czy siak polaczenie tych dwoch supli bylo swietne. pompa ostra i lepsza regeneracja odczuwalna.
odejmuje tylko ten jeden punkt poniewaz zamulal mi okropnie zoladek.

reasumujac: polecam



Zmieniony przez - marceliono w dniu 2010-02-17 18:25:38

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2010-02-17 18:27:06

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5923
Kurde, też dostałem wersje bez wieczka, była tylko folia w okół zamknięcia.
Planuje zjeśc go w marcu, podziele się efektami ostatniego miesiąca masowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
lipa nie dziala wcale biore z no xplode lipa i tyle i jedno i drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5923
A dietanabol jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaspari Nutrition - Novedex XT

Następny temat

Gaspari Nutrition - PlasmaJet

WHEY premium