SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer ostry jak maczeta%-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
a ja nie mam śniegu

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
co jest z wami spamerzy?
Adrian moge Ci odsprzedać troche, całkiem niedrogo

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
nie ja dziękuje

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
ja wczoraj mialem krva takiego tripa ze do konca zycia go nie zapomne bylem w 3 swiecie a jak zobaczylem jak pudzian jak dzika swinia zaczal kopac najmana to sie poplakalem

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
bananaya po czym?

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Adrian - no nie było mnie bo sie studia zaczeły to ograniczyłem sie tylko do siłki a spamowanie ograniczyłem

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
sixth chcialbym ci powiedziec co to bylo ale nie mam pojecia jakis czarny afgan mieszany z bieluniem

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
ja dzisiaj w szkole byłem na fakultetach przygotowujących do matury, dopiero obiada se zjadłem, a tu jeszcze trening
jak nastroje po walce?

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
u mnie nie ma śniegu i nawet jeszcze nie było w tym roku

Pudzian ma szanse na sukces w mma, zresztą on jak za cos się bierze to na 110%

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
pudzian pokazał, że szybkośc+siła+serce do walki to klucz do sukcesu:) chciałbym go w dłuższej walce zobaczyc i jak walczy w parterze

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co da mi kopa w dzien?

Następny temat

t-shirt olimp

WHEY premium