SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer ostry jak maczeta%-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
dwignia na kregoslup bo pewnie prostowniki ma pudzian slabe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
hehe ja założę temat jak będę na 100% przekonany, że jest za***iś.cie żebym później nie żałował i nie musiał się wstydzic jak wiele osób na forum, że za wcześnie się pokazałem w formie total leszcza

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
w wątrobe jak sieę dobrze trafi to się każdy złoży nawet taki misiek jak Pudzian ale sadzę że i tak on wygra bo się rzuci na najmana, ten tylko sie będzie bronił Pudzian jak zacznie go montować to walka się skończy tak że najman straci przytomność i po walce life is brutal

ciekawe jak to będzie bo na wlakę dużo czynników ma wpływ i nie da sie dokładnie przewidzieć, chociaż walke Adamka trafiłem w prawie 100 % pomyliłem się tylko o 1 rundę

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Mój typ Pudzian ale dużo ludzi tak stawia, jednomyślność powala, nie to co przed walką Adamek Gołota

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
ja jestem w tej walce bezstronny

jak by nie bylo debiut pudziana a wszyscy za zaslepieni jego osiagnieciami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
na którym kanale ta walka będzie?

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
polstat zwykly dla smiertelnikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
ten na którym ogląda się reklame by nagle przerwał je film i nas wkurvił?

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
dokladnie ten
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
tak jest oglądasz reklame a tu nagle film

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co da mi kopa w dzien?

Następny temat

t-shirt olimp

WHEY premium