SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer dziwne stwierdzenia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak,
jesli z obliczen wychodzi ci tyle wegli a mimo to cie zalewa a pomimo tego chcesz utrzymac taki właśnie bilans kaloryczny to zastap to białkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
5000 kcal? spore zapotrzebowanie. skąd takie?
zdr

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
znajomy mi wyliczył pod wzrost i wage.. sam sie zdziwiłem i nie jestem w stanie tego zjesc

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
600g wegli nie jestes w stanie zjesc? zarty sobie robisz? rozumiem ze ktos nie daje rady 300g bialka ale wegli?
co do wyliczen to bzdety, kazdy znas jest inny, mamy inne zapotrzebowanie na energie i skjl. odzywcze
zakladasz wiec stale bialko 2 g na kg wagi stale tluszcze np 0,8g na kg wagi regulujesz weglami . co 2 tyg obserwujesz robisz notatki ew, zmieniasz ilosc wegli

met. 2
stale bialko 2g /kg wagi stale wegle 4g/kg wagi regulacja tluszczem .
proste ?
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
takie wyliczenia ilosci -tyle zjada koń nie amator.
podziękuj koledze.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
Marek C - nie chce dyskutować, ale on chyba miał na myśli, ze nie jest w stanie zjeść całej rozpiski, a nie samych węgli. Wcale mu się nie dziwię. Swoją drogą 600 g węgli (jesli nie są to cukry proste), to i tak, moim zdaniem, całkiem spore żarełko.
Pozdrawiam

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ja jak zjadam 400 dziennie to juz sporo..
po co się tuczyć..
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem...

Następny temat

Aminostar

WHEY premium