SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer dziwne stwierdzenia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
otóż byłem na siłce jednej gdzie kumpel chodzi.. patrze taki dyzu gosciu podchodze zagaduje patrze gainera pije i zaczynamy o nim gadać , to ja mówie ze tez chce teraz kupic bo nigdy nim nie uzupelnialem mowie ze endo jestem a on mowi ze nie brac bo to mnie tylko zaleje i nic wiecej.. skoro moje zapotrzebowanie to 600g WW 250 g B i 150g T to musze uzupelnic nie jestem w stanie tyle zjesc co o tym uwarzacie???

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
endo i ponad 6g ww/kg ? lol zmniejsz wegle, podnies bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
******li głupot, jak uzupełnisz bilans na zamierzony to nic sie nie stanie, zresztą to czy cie zaleje czy nie zależy od proporcji ustalonych w bilansie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
wow 95kg wagi i taki rozklad diety :/

kolega mial racje - chyba ze bedziesz malo gainerka pic..

Przytnij wegle zwieksz bialko zrob tak: 4,5gr/kg m/c wegli 2gr bialka i 0,8g/kgm.c tluszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
Poszukaj na forum "Dziennik Posilkow Vitalmax" tam jest program w exelu na ktorym jest kalkulator i on Ci wyliczy ile potrzebujesz

Remember The Name

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
to ile mam jesc tych wegli zeby nie nie zalac.. ale gainerka kupie bo z apetytem jest tak sobie.. wegle obetne do 500 i si z czegos musi byc ta DOBRA masa

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
Jak by nie patrzc to miesnie budje głownie jak nie tylko bialko :D z wegli to Ci miesnie nie urosna

Remember The Name

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
zbilansowana dieta i jako uzupelnienie gainer ewentualnie

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
ten dziennik mi nie działa... tak jak trzeba komp wymaga formata iwiesza sie duzo moze przez to jak by to dla ciebie nie był problem to dla 185 i 95kg wagi aktywnosc siłka 4 razy w tyg w reszte aeroby (basen,rower,bieganie) sog wiadomo

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
z diety nietrudno powinienes dostarczac tylu skladników co napisałeś/tylko, że w innych nieco proporcjach/.
z odzywek jesli będziesz mimo wszystko cos chciał kupic to bulka/równa ilośc białka i węglow./ albo białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
zmienieszje ilosc wegli do 500 mimo ze zapotrzebowania 600 ewychodzi i moze kupie profi whey mass bialko same mam ale i tak mimo to dostarczyc tyle wegli ciezko mi mysle ze nie zaleje mnie to

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem...

Następny temat

Aminostar

WHEY premium