SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer - pomoc w doborze.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 351
Siema, możecie coś doradzić w tym temacie? Jest tego tyle, że zgłupieć można, a myślę o wzbogaceniu diety.

Jestem ektomorfikiem, 183cm wzrostu i waga 69kg.
Moim celem jest osiągnięcie wagi 75-80kg i jej stałe utrzymanie.
Dietę mam nieprofesjonalną, ale jest ok.
Wszystko co zjem cholernie szybko spalam. Teraz na okres jesienny i zimowy specjalnie przestaję biegać.
Wyczytałem w ktorymś z tematów, że w moim przypadku powinien być to gainer z małą ilością białka a dużą węglowodanów.
Jeżeli chodzi o cenę to jakaś przeciętna, a jakość najlepsza lub zbliżona do najlepszej w tym przedziale.
Szczerze mówiąc nie wiem "z czym to się je". Nie miałem wcześniej doczynienia z suplementacją i nie wiem w jakich dawkach i kiedy przyjmuje się gainery.

Ćwiczę w domowych warunkach, 6weidera, pompki, drążek + mam w swoim posiadaniu sztangę, hantle, obciążenia, gryf.
Zależy mi na masie mięśniowej i sile.

Liczę na pomoc. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
gainer wg brakow w diecie sie je

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 351
Rozumiem, ale dieta która mam polega na tym, że odżywiam się zdrowo i jem każdy posiłek do syta. W szkole mam średnie możliwości dobrego zjedzenia. Na siłę się nie napcham bo jak, a bardzo szybko spalam. Gainer nie pomoże nic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
W miare dobre z najtanszych https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Mass_Activator-opis26680.html
Dobre z drożych https://sklep.sfd.pl/Pvl_Mutant_Mass-opis25609.html



Ale ogólnie rzecz biorąc gainery to syf :)


Zmieniony przez - metakreta w dniu 2012-10-09 23:43:53

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 351
No dobra, ale co innego w tym przypadku jak nie gainer. Wpierniczam ostro, a i tak spalam. Muszę jakoś wzbogacić tę dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
no to gainer niestety, jak juz nie mozesz wiecej kcal w siebie wepchnąć z jedzenia

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3382
Jeśli masz tak szybką przemianę materii i nie jesteś w stanie więcej kalorii wyciągnąć z diety to gainer 20-15% białka, klasycznie polecam Mass XXL Trec, Super Mass Gainer Dymatize lub Serious Mass ON. Są to dobre jakościowo i smakowo masówki, oczywiście spożywasz je według własnego zapotrzebowania.

Ciągła walka o masę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
napisz co jadasz w ciągu dnia i w jakich ilościach(np z wczoraj)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 351
Coś w tym stylu:

1) (śniadanie w domu)
85g płatków owsianych
350ml mleka 2%
40g orzechów/migdałów/wiórków kokosowych
jakiś ulubiony owoc

2) (w szkole)
Grahamka/chleb razowy pełnoziarnisty
filet z piersi kurczaka/100g wędliny drobiowej
awokado/40g orzechów
warzywa

3) (przed treningowy obiad)
100g ryżu/kaszy/makaronu pełnoziarnistego
150g mięsa z piersi kurczaka/indyka/pieczonego schabu/200g ryby
10g oliwy z oliwek
warzywa

4) (po treningowy II obiad)
TO SAMO CO WYŻEJ + jakieś ww proste - np. garść suszonej żurawiny/rodzynek

5) (kolacja)
Grahamka/chleb razowy pełnoziarnisty
150g sera białego półtłustego/2x jajka/150g ryby/100g wędliny drobiowej
warzywa

Fajnie, że już parę gainerów poleciliście :) Jeszcze jakieś możecie polecić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
jesli nie mozesz podbić kalori wrzuć więcej tłuszczy pomimo to nie chce mi się wierzyć ze przy takim jedzeniu nie mozesz przytyć . Bierz tak jak metakreta sfd albo jak masz pieniędzy więcej to mass mutant .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
bierz activatora bedzie git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

Przedtreningówka

WHEY premium