SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer737 czy Solid mass

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 493
nie rozśmieszaj mnie ... n/c :F

NO PAIN NO GAIN (*_* ).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5177
Kumpel ma tego gainera 737 dal mi 100g zeby posmakowac wanilia ma troche maczasty smak ale za te pieniadze to smakuje ok jednak chyba wyprubuje tego solid mass i powiem jak w smaku jaka rozpuszczalnosc bo widze ze na forum chyba nikt go nie probowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 24 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4147
Ja jestem własnie na "cyklu" z solid mass'em. U mnie w sklepie w Koszalinie kosztował on 55 zł za 3 kg. Wykorzystałem już połowe. zawiera 12 g białka i 78 węgli. Narazie w połączeniu z odżywianiem (staram sie dostarczac duzo białek, diety nie mam) przytyłem 3 kg na czysto. Smak jest dostępny tylko jeden - waniliowy. Na początku nawet smakuje ale później już sie "przejada" ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11369
Nie wiem po co sie bawic w jakies dziadostwo skoro mozna kupic Gain Bolica, ktory ma podobnie 15 gram bialka, dodatkowo ma sladowe ilosci kreatyny ale jest to produkt pewny, wiec cala ta dyskusja wydaje sie byc zbedna, skoro nie da sie przekonac kolesia to jego sprawa i jego pieniadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 651
Solid mass barałem zdziwiłem się że taki dobry, kupiłem go z ciekawosci... a tu 5kg na +:/ za taka kase..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
5 kg zrobiles na samym gainerze? Ostro. To z pewnoscia zasluga tego nektaru bogow - gainera 737.
Smiesza mnie takie komentarze, jak ludzie pisza ze zrobili na gainerze z 12g bialka pszenicznego x kg masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 651
tak 5kg jeszcze mi zostało nie mam diety itd od pon zaczynam diete itd bo to działa xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
Mase to ty mogles zrobic - tłuszczową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28684
737 -stosowałem, hmm o jego działaniu ciężko mi coś powiedzieć, ale smak był całkiem dobry, po za truskawkowym. Nie wliczałem do diety białka, bo to tak jak bym liczył B z ryżu. Solid mass kiedyś kupie, bo jem teraz Wpc 80 tej samej firmy i nie jest złe.

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 161
Działanie 737 jest raczej dziadowe kiedyś wykorzystałem go w sposób najlepszy jak potrafiłem i niewiele mi z tego przyszło... Najlepiej za taka cenę o jaki toczy się spór kupić Mass XXL Trec'a bo Magnum z ta rzekoma kreatyną raczej mnie nie przekonuje z tego wszystkiego WP C Ostrowi byłby najlepsze

crushing enemies

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna itp Pomoc!!

Następny temat

pytanko

WHEY premium