SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer...:))

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1176
Witam co myślicie o tym gainerze oplaca się go kupic ?http://www.allegro.pl/item484902187_gainer_20_bialka_power_gain_6000_gr_wielka_masa.html


A jeśli nie to jaki gainer polecacie do 100zl... :P PzDr.

Zmieniony przez - milosek123 w dniu 2008-11-30 20:14:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
ze składu to wygląda jak mass xxl :P
ale coś mi się, że to może być jakieś ciulstwo :>
trochę za tanie wg. mnie,
firma jakaś nie znana, nie brałbym tego, polecałbym coś droższego - tzn. mniejszą ilość w tej cenie, ale dobrej firmy

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1176
Aha więc co polecasz do tej ceny ... ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
dokładnie jak wyżej,
bardzo dobry gainerek, tylko musisz sobie smak dobrać :P
mnie zupełnie czekolada ani wanilia nie smakowała, ale za to banan wy*****y

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91
Mam pytanie czy https://sklep.sfd.pl/Pvl_Mutant_Mass-opis3333.html to dobry gainer czy moze powinienem kupic cos innego ? Porownujac zawartoscia weglowodanow i bialek nie znalazlem niczego o tak duzej zawartosci.Chce szybko przybrac na masie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HI tec protein 80 . opinia

Następny temat

Carbo a sen?

WHEY premium