SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer+kreatyna+dextroza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 894
.

Zmieniony przez - hihaczi w dniu 2009-11-20 15:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ok czyli podobnie jak napisałem w poprzednim poście;)

dzieki pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
MolderDist zadzam sie z toba to najleprze rozawiazanie , słuchajcie takich ludzi jak kolega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
osobiscie kalorycznosc potreningowej opcji uzalezniam miedzy innymi od tego -kiedy będe mógl zjesc kolejny posilek. jesli nie mozesz faktycznie zjesc normalnego posilku w tak dlugim czasie od zakonczenia treningu - to wrzuc mix potreningowy jeszcze raz po godzinie (ewentualnie z mniejszą iloscia wegli), albo skombinuj jakispólsrodek, np zestaw typu wpc+migdały+banan/suszone owoce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
faftaq
mogę zjeść posiłek godzine po potreningowym, nie ma z tym problemu:)
no wiadomo, że czasami coś wypadnie i nie zjem jak zaplanowałem ale ogólnie to mam czas żeby zjeść godzinę po potreningowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
napisales: "muszę dać tyle gainera, bo następny posiłek jem za ok 2,5godziny"... stąd pomyslalem ze nie masz mozliwosci

Nie ma co celowo zwlekac z posilkiem potreningowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
tak to było celowe, nie że nie miałem czasu :)

więc postaram się posiłek zjeść wczesniej ok 1 godz po potreningowym.

P.S dzisiaj tak zrobiłem, i trochę ciężko mi posiłek wchodził, byłem jeszcze "najedzony" gainerem potreningowym, czy mogę zmiejszyć jego ilość? jeśli tak to jakie proporcje białka i wegli dać. waże ok 86 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Ja jestem zdania ze jakichs dużych ilości cukrów po treningu nie trzeba szamać. Ja daje max 0,5 g na kg czyli daje około 40 g carbo + 35 g odżywki białkowej (niecałe 30 g białka)

Ale musisz się przyzwyczaić, ze przeważnie bedzie tak, ze bedą problemy z zjedzeniem potreningowego posiłku. Trzeba wpychać na siłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
spoko, mniej więcej mi tak wychodzi
ok 30g białka i 40-50g

no to będę musiał wpychać kuraka i ryż ;D po tych 2-2,5h wchodził elegancko

trudno ;P



Zmieniony przez - jac88 w dniu 2009-11-20 23:53:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
na marginesie wspominam ze wiele wskazuje na to, ze jest relacja przyczynowo-skutkowa pomiędzy wpychaniem na sile/jedzeniem ze smakiem - a mozliwosciami enzymatycznymi i przyswajaniem pokarmu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gajner + białko

Następny temat

suplementy pomocnicze a spalacze fatu ... pomocy

WHEY premium