SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer+kreatyna+dextroza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Witam
czy moge po treningu wypić razem gainera ok 80-90g, dextroze 25g i kreatyne 5g?

Wiem, w smaku pewnie za ciekawe to nie będzie:D ale czy można tak pić?:)

CHyba bez róznicy czy najpierw wypije krete i dextroze i zaraz gainera...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
muszę zobaczyć jak to wyjdzie w praktyce, jak się będę męczył z posiłkiem potreningowym to coś się wykombinuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
dextroza zbedna

ale ogolnie mozesz

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Ogólnie nie ma przeciwwskazań tylko po co sypać cukier do cukru? Dextroza zbędna.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Ważysz 86 kg, potrzeba Ci po treningu siłowym odrazu dawać taką ilość cukrów? Wydaje mi się, że można by było zmniejszyć tą ilość.

Ale ogólnie co do pytania: możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
MolderDist
muszę dać tyle gainera, bo następny posiłek jem za ok 2,5godziny. Jakbym wziął mniej to by mnie już ssało za godzine :D

Dextroza była gratis do kreatyny więc chciałbym ją zużyć, mogę mniej gainera dać i dextro.

Chyba że moge dextro używać w innym celu tzn w innej porze dnia niż po treningu? nie chcę żeby się zmarnowała ;]



Zmieniony przez - jac88 w dniu 2009-11-19 10:10:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
myślisz dlaczego dają ją gratis? bo to gowno jest zbędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
jac88 - ale to że bierzesz więcej węgli to nie jest najlepsze wyjście.

Powinineś zjeść max 1 h po treningu normalny posiłek, a takto marnujesz tylko okno anaboliczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
giecik czyli mam ją wyje*** do śmietnika?

MolderDist
robiłem tak, ze od razu po treningu piłem gainera (Monster mass ok 80 gr - co daje ok 19g białka i ok 50g węgli ) i za mniej wiecej 2-2,5 h jadłem posiłek ok 200-300 g piersi z kury i 100g ryzu.

Więc co polecasz? nie pić gainera po treningu tylko samą kreatyne i za godzine posiłek (kure+ryż?)

Nie trzeba od razu po treningu dostarczyć węgli i białka z przewagą węgli??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
za duży masz odstęp od porcji gainera do posiłku po treningowego
w tej porcji zbyt mało białka jest, ze 30g min by było ok

dextroze daj komuś albo wlicz w zapotrzebowanie jak już tak ci jej szkoda
ew zostaw jak skonczy ci sie gainer a bedziesz mial bialko mozesz sobie zrobic domowego gainer\bulka
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
zrobię tak,
skoro za mało białka to dosypie do gainera trochę białka i będę to pił po treningu razem z kreatyna

30g białka i ok 50g węgli będzie ok odrazu po treningu?

w takim razie posiłek potreningowy kiedy zjeść ok 1godziny po treningu?



dextroze narazie zostawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Odrauz po treningu pijesz szejka z 30-40 g białka + węglowodany (myśle ze optymalnie bedzie 50-60g) i max godzine po tym jesz pełnowartościowy posiłek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gajner + białko

Następny temat

suplementy pomocnicze a spalacze fatu ... pomocy

WHEY premium