SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer+Creatyna+Carbo wybuchowa mieszanka????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Veron ja rozumiem, ale zma nie jest takie drogie i licząc dokładnie i biorąc pod uwagę lepsze działanie nie można tak pisać bo naraża się kogoś prawie że na stratę pieniędzy, nawet tych niewielkich, co może okazać się tym bardziej bolesne... i nie rozumiem takiej postawy, bo wiem, że E-lite wie doskonale co wyjdzie lepiej... i jeszcze jedno tym razem już bezpośrednio do E-lite; widzę, że jesteś kolejnym, który jęczy jak to go strasznie boli brzuszek nawet na samą myśl o odż. Olimpa i nie tylko jego, ale i kolegów, może to jakaś epidemia... E-lite może ty razem z kolegami najedliście się grzybków... halucynogennych??? Pozdrawiam i życzę przyjemnych omamów!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Pozdrawiam również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
A ja powtorze jeszcze raz

E-lite napisal: " jeżeli chodzi o ZMA to bierz je cały czas.. jeżeli cie nie stać to chociaż uzupełniaj te minerały zwykłymi preparatami z apteki (filomagb6, zincas forte)"

Czy uzupelnienie mineralow to strata pieniedzy?? Bo jakos mi sie nie wydaje. To tak jakbys powiedzial ze preparaty witaminowo-mineralne sa gowno warte i nie warto wydawac na nie hajsu... chociaz kto wie, moze tak napiszesz bo olimp nie ma takiej pozycji w swojej ofercie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7243
Cze wszystkim a szczególnie Kezon.Przepraszam ze pisze ale ja zaczynam brac Kreatyne Vitalmax monohydrate 500G do kreatyny Olimp Tauryne 100Kap + Gainer 2 2250Kg Vitalmax i chyba na noc Olimp ZMA .I chciałbym sie was spytac jak to brac kiedy ile itp itp. A i mam 16 lat cwicze rok z przerwami waga 54kg wzrost 165.No i co mam brac po cyklu zeby nie miec spadków kolega mi polecił Glutamine. Dzieki pozdro dla wszystkich .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Veron przyjrzyj się dobrze pytaniu jakie postawił autor tego postu, można wyeliminować np. carbo, czy taurynę a w to miejsce kupić zma, bo ja nie patrzę w ten sposób jaki chyba chcesz mi przypisać, że minerały czy witaminy są niepotrzebne, jeżeli brak jest na coś kasy to lepiej kupić podstawowe rzeczy niż ich namiastkę i nic z tego nie mieć i nie odnosić maksymalnych korzyści z całej reszty. Mam nadzieję, że już się zrozumieliśmy, jeżeli nie to chętnie będę się starał o wyjaśnienie mojego punktu widzenia. I ja pozdrawiam jeszcze raz... szczególnie ciebie E-lite!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Meteorr no offense ale jakim sposobem jedna dawka tych samych pierwiastków i minerałów może działać inaczej aniżeli druga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Młody 88 odstaw kreatyne i jedz gainera.
Naucz się jeśc jak paker,poczytaj o diecie o treningu a na końcu inwestuj w cokolwiek.
Meteorr jak zwykle jesteś stronniczy i bzdety piszesz straszne,no ale jako dwuzwojowiec masz do tego prawo..
Co do gainerów-mi akurat olimpowski sgw wchodzi świetnie i sensacji zadnych nie mam co mnie mile zxaskoczyło więc jest to kwestia indywidualna.Kreatynka olimpu równiez pamiętam,rok temu zadziałała spoko,teraz po przerwie wakacyjnej strzelę sobie Ultimata.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7243
Cze dzieki za odpowiedzi .Ale odpiscie mi ile mam brac, w jakich godzinach, itp I co mam wziasc po cyklu zeby nie miec spadków.Ja narazie biore : Kreatyne 5g plus 2 kap tauryny 30 min przed siłka i 5g plus 1 kap Tauryny odrazu po treningu, Gainera pomiedzy posiłkami 2 razy dziennie po 40g .I nie wiem czy brac Olimp ZMA na noc a jak mam brac ZMa to ile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Olej zma,szkoda na razie kaski.Gainerka dokup wiecej,multiwitaminki np. multitabs.Gainera łykaj po 75 gram, nie ma się co bawić w porcje typu snickers
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7243
Cze miętki a jak juz mom ZMA w doma 60 kap. A co mam zrobic jak juz nie mam kasy na Gainera. I napiscie mi co mam brac po cyklu zeby nie miec spadków .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brac odzywki czy nie

Następny temat

co sadzicie o cyklu?

WHEY premium