SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer+Creatyna+Carbo wybuchowa mieszanka????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
To, że coś jest najczęściej kupowane wcale nie musi świadczyć, że jest dobre.. nie koniecznie jakość jest skutkiem tego zjawiska tylko kampania reklamowa.. niestety tylko ta mniejszość wie, że należy sie kierować opiniami i realnym działaniem preparatu a nie barwą kolorów na opakowaniu i śmiesznymi tekstami na etykietach, sloganami na posterach obiecujących 6-krotną eksplozje wymiarów etc.. heh.. to dopiero absurd Aha.. i jeżeli uważasz, że powoływanie sie na opinie stosujących w celu realnej oceny skuteczności to nienajlepszy model oceny to raczej ty jesteś zdyskfalifikowany w tym momencie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 387
Co lepiej dokupić do kreatyny i tauryny.Trec xxl odrzywke czy Olimpu gainera MCT.Jak narazie gainety cienko na mnie działały wiec chciałem spróbować czegoś nowego ale spotkałem sie z opiniami zę ten Trec jest cieniutki wiec co radzicie??

psycho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E-lite handlowiec z Ciebie marny skoro uważasz, że ludzie przez całe lata nabieraliby się na reklamę produktów, które nie spełniałyby ich oczekiwań, nie wiem czemu uważasz, że twoje pseudobadania/jeszcze nadinterpretowane- delikatnie mówiąc/ mają jakąkolwiek wartość jeżeli chodzi o realną ocenę tych supl... ja osobiście nie piszę o swoich efektach czy ich braku bo wiem, że napisać można wszystko i niekoniecznie trzeba to uzasadniać... ale rad byłbym gdybyś cokolwiek z tych twoich twierdzeń uzasadnił...! Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tych dwóch lepszy jest gainer mct Olimpa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181
Ale czy ja dobrze wybralem tam wyzej jest napisane moje pytanie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Nic nie mam zamiaru udowadniać bo mnie to rybka.. po prostu napisałem jak jest.

Kezorm na mase wystarczy ci gainer (lub dopracowanie diety) i jeżeli masz odpowiedni staż to możesz też wziąć kreatynę.. co do firmy to przeczytaj pierwszą stronę tego posta będziesz wiedział co wybrać.. a co do gainera to wybierz też sprawdzony i często polecany.. ja gainerów nie jem bo dla mnie to zwykła mąka z dodatkami.. ale wiem, że wiele osób zadowolonych jest z gain fast'a, massxxl'a.. co do gainerów olimpa to spotkałem się z opiniami, mówiącymi o problemach żołądkowych.. chcesz ryzykować to próbuj.. a jeżeli chodzi o ZMA to bierz je cały czas.. jeżeli cie nie stać to chociaż uzupełniaj te minerały zwykłymi preparatami z apteki (filomagb6, zincas forte).

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2004-06-14 11:59:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181
No ale latwo ci muwic bo wit b6 jest na recepte magnez se kupie do rozpuszcznia w sklepie a co z cynkiem.apeleju do tych co napisali ile zma im dalo zeby jeszcze napisali ile maja lat i ile kabsulek zma lykaali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
1) F I L O M A G B 6 -> B E Z R E C E P T Y
2) Z I N C A S F O R T E -> T E Ż K U P I S Z

ad1) to jest magnez + witB6 w jednym - przed snem 3tabs
ad2) to jest cynk - przed snem 1tab

Oba równie dobrze uzupełniają niedobory co oryginalne ZMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E-lite nie piszesz jak jest, choć jak jest napewno wiesz!!!
Kezorm już rzeczywiście na pierwszej stronie opisałem ci co i jak, ale powtórzę; oczywiście dietę musisz dopracować niemal do perfekcji, ale to może nie wystarczyć, wtedy sięgnij po gainera, dorzuć kreatynę z tauryną/jak ci styknie kasy/ i zma/biorąc nawet po jednej tabl. lepiej uzupełnisz niedobory ww. pierwiastków niż tymi, które poleca ci E-lite/, a tak swoją drogą to ja go nie poznaję bo pisał dopiero w którymś poście, że zma to jego ulubiony supl., a tutaj go odradza jak może i że poszło mu po nim bodajże 6kg masy i 15kg na ławce/[więc jak to E-lite jest???]... Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
E-lit napisal: " jeżeli chodzi o ZMA to bierz je cały czas.. jeżeli cie nie stać to chociaż uzupełniaj te minerały zwykłymi preparatami z apteki (filomagb6, zincas forte)"

Meteorr czytaj dokladnie!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brac odzywki czy nie

Następny temat

co sadzicie o cyklu?

WHEY premium