SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer+Creatyna+Carbo wybuchowa mieszanka????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Moi znajomi teraz są na cyklu! Jeden je kreatyne Olimpa + tauryne a drugi kreatyne Ultimate bez niczego i rośnie w oczach! A ten co je Olimpa mówi, że jakaś lipa.. diete mają podobną! Trening też! Regeneracja też ta sama! To ich drugie cykle.. wcześniej brali Vitalmaxa i też super szło! Ultimate jest de best! Olimp jest słaby! Sam też jadłem i w porównaniu z Ultimate a nawet SNI to kiszka! Kumple też mówią, że lipa! Kupujcie Ultimate! Jest biovolumizowana! Najlepsza na świecie! Nie dajcie sie nabrać!

Dalsze relacje jak koledzy skończą cykle ale różnica nieprawdopodobna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
..."i żyli długo i szczęśliwie" E-lite masz coś na poparcie tych swoich bajek szczególnie w odniesieniu do kreatyny Olimpa czy znowu piszesz o cudach które widzieli inni a tobie się zdawało, że sam je widziałeś.../widzisz jaka może być siła sugestii szczególnie gdy się nie ma własnego zdania... Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Pisze jak jest! Na Ultimate kumpel rośnie jak na drożdzach a na Olimpie z tauryną cieniutko! Wniosek jest jeden!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Ja też mam za sobą sporo cykli kreatynowych i w porównaniu do Ultimate, AST, Prolaba a nawet SNI to Olimp cieniutko mi wszedł! Znajomym też! No cóż - trzeba kupować światowej renomy kreatyny! Wiadomo, że każdy inaczej odbiera różne kreatyny no ale jak większości słabo weszła to świadczy to tylko o jednym - jest słaba!

AHA - też pozdrawiam!

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2004-06-10 20:54:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E-lite mnie się wydaję, że to twoja wyobrażnia niestety chyba sprawia ci czasem psikusy, może to twoje marzenia, może rzeczywiście kreatyna Olimpa na ciebie nie działa ale to nie powód żeby wyciągać takie bezsensowne wnioski, współczuję ci bo chyba żaden z opisywanych przez ciebie supl. w takim razie też nie zadziała.. więc może rzeczywiście pozostaje ci coś co lubisz opisywać ale w innym dziale...i moim zdaniem zasadniczy twój błąd tkwi w tym, że nie mówisz prawdy, a nawet próbujesz ją zafałszować, no chyba że znajdziesz inne argumenty niż twoje pseudobadania na kolegach...? Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Jakto pseudo badania na kolegach? Tak sie składa, że swego czasu byłem dystrybutorem supli i mam kontakt z większością sprzedawców w swoim mieście - to już skala masowa - większość dzieli sie spostrzeżeniami klientów a z ich opinii wynika, że Olimp nie jest taki rewelacyjny jakim go rysujesz a nawet padały opinie, że jest cieniutki! Czy te tysiące młodych ludzi też sie myli?

PS. to Twoja gra.. potowarzysze Ci (czyt. pogramy w nią razem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181
Niekłucic się prosiłem o zdanie co mam brac a wy sie klucicie pamietajcie"prawda lerzy pa srodku"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E-lite powołując się na rynek samsiebie dyskwalifikujesz bo dobrze wiesz, że kreatyny Olimpa są zdecydowanie najczęściej kupowanymi na naszym rynku, o tym wie nawet małe dziecko a ty albo nie wiesz albo ten fakt świadomie próbujesz przemilczeć, druga rzecz jeszcze bardziej rozśmieszająca, że próbując walczyć/grać jak to nazwałeś/ ze mną zmieniasz zdanie o produktach firmy/ja na te produkty wpływu nie mam/ a więc zmiana stosunku do mnie nie powinna mieć przełożenia na zmianę stosunku wobec jakiejkolwiek firmy, bo to zakrawa na absurd, albo na kiepski żart, Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181
Meteorr masz racje koniec rozejm i lepiej mi powiedzcie czy anaboliki mozna jesc z katabolikami i jakie sa jeszcze nazwy teraz jem ZMA ale planuje jak zjem ZMA to planuje zakup OLIMP Taurine 100 kap+ VITALMAX Creatin Monohydrate 500g na mase i sile czy dobrze wybralem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
E-lite prosze dalej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brac odzywki czy nie

Następny temat

co sadzicie o cyklu?

WHEY premium