SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer+Creatyna+Carbo wybuchowa mieszanka????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mody bierz po 2-3kaps. dziennie/ok. 30min. przed snem/ tak by było idealnie, E-lite jaka jedna dawka tych samych pierwiastków? Miętki w czym jestem stronniczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
No to łykaj już jak meteorr radził.
Meteorr jesteś stronniczy bowiem polecasz tylko jedną firmę,nie bacząc na inne,często tańsze czy lepsze alternatywy.Ale nie to jest tematem posta.
Młody,jak nie masz kaski na gainera to nie jest problem.Problem zacznie się jak nie będziesz się właściwie odrzywiał,i to właśnie odrzywianie zdecyduje czy nie będzie spadków zbyt dużych.Bo ze będa to nieuniknione,ale zejdzie woda.Jednak kreatyna to nie tylko nawadnianie więc nie dygaj.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7243
Dzięki Miętki. To czyli nic nie mam kupic po cyklu czy raczej cos proponujesz czy tylko czymac diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mody musisz mieć dobrą dietę i dostarczać niemalże tyle kalorii co wcześniej, a co dokupić to już zależy czy możesz sobie na coś pozwolić bo dobrze by było mieć chociażby gainera lub bulka. Miętki to podaj mi tą alternatywę i uzasadnij w czym tak dokładnie jestem wg. ciebie stronniczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7243
Cze Meteorr biore krete z tauryna i mam gainera : czy lepiej go brac teraz do krety czy zostawic se go po cyklu bo nie wiem czy bede miec kasa (musza cos zarobic ) co bedzie lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jednak chyba będzie lepiej gdy teraz go weżmiesz, z dwojga złego chyba to rozwiązanie będzie lepsze, a po cyklu jak nie będziesz miał gainera zwróć jeszcze większą uwagę na dietę. Pozdrawiam i powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7243
O i zapomniałem mam carbo od mamy z roboty 99,7 5 weglowodanów na 100g i mam tego 1 kg ale bede miec wiecej .I sypie po 20 g do kazdej porcji kreatyny czy to dobrze .I pija rano w szkole 1l wody potem przed treningiem 0,5l na siłce 1,5l po 1-1,5l czy to wystarczy i mom problem potem juz mi nie chce wchodzic ta woda czy mege do kazdej porcji dawac te Carbo od mamy czy lepiej nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raczej do każdej, wodę jeżeli to możliwe pij w małych ilościach ale dość często.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
A co to za carbo????
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7243
No te carbo od Mamci nazywa sie ALSA 99,7 weglowodanów na 100g to jest chyba bardzo duzo.Nie widzialem tego w sklepach jo mom to zadarmo od mamy z roboty bo mama pracuje w kuchni w szkole i to zalatwia.Moga to miec w ruznych smakach brzoskwiniowy polecam jak kas to dostaniecie albo malinowy mniam mniam mniam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brac odzywki czy nie

Następny temat

co sadzicie o cyklu?

WHEY premium