SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gain Fast

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2347
witam. mam 86 kg i 185 kg. cwicze od ok 10 miesiecy. przez ten czas przytylem ok 10 kg. zakupilem wlasnie gain fasta universala. i mam pytanie o dawki stosowania. na silowni mowia ze jak zjem 2 razy na dzien po 100 g w dni treningowe i raz 70 gram w nietreningowe to powinno spasowac. oczywiscie mam diete ok 3500-4000 kcal.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jeśli tak ładnie nabierasz masy na naturalnym pożywieniu,wystarczy jak zjesz 120-150g tylko w dni treningowe,do 30 min. po treningu.Nie zależy Ci chyba na przyroście tkanki tłuszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zgadza się... szkoda byłoby popsuc coś w tym co tak świetnie idzie.
więc zalecenia jw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2347
dzieki. ale naprzyklad w szkole jem malo tylko tak z 4, 5 bulek i jakis banan. jak mam na 7 to zdaze tylko rano zjesc jakies platki z mlekiem i tyle. i po przyjsciu do domu *** bardzo duzo. i przez to jem wieczorem posilki ktore maja wiecej weglowodanow niz bym chcial. i boje sie ze po jakims czasie bedzie mi szlo w brzuch ;)wiec moze w dni nietreningowe w szkole tez bym pil gainera?? co wy na to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Lepiej dokup do tych bułek białko.Gain Fast,tak jak pisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2347
ok.dzieki bardzo;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmb i amino

Następny temat

Cell Pump + TCM

WHEY premium