SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GaInEr czy 5 razy to nie za duzo ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 262
stodent niema co sie bulwersowac gainer vital maxa gainer1 5 kg
slyszalem ze dobry dla ektomorfikow. i chce go dawakowac dziennie
porja 50 g
4 x dziennie
Pozdro

bigest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Jak Ci nie idzie to konkretnie ćwicz i dowal bardzo duzo kalorii w potreningowym. Nie gadaj ze nie pójdzie. Zwłaszcza przy Twojej wadze.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 262
a co 55kg to duzo ?? to bardzo malo jak na 165 cm
taki sie przynajmniej zdaje .a nadmiar kalori bedzie chyba dobry

bigest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Ale z pełnowartościowych posiłków, czyli chudego białka, zdrowych tłuszczy i węglowodanów o niskim IG, a nie z węglowodanowego gówna jakim są gainery. Nie chce mi się wierzyć, że przy Twojej wadze nie możesz, wszystkiego co potrzebujesz dostarczyć z pokarmu. Zresztą widziałem Twoją dietę, w dziale odżywianie, jest bardzo słaba. Dieta, trening, regeneracja to powinno Cię interesować, a nie czy dokupić BCAA, które jest Ci w ogóle nie potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale tu nie ma co roztrząsać -poza niepotrzebnym rozłożeniem tego aż na tyle porcji- tu trzeba wziac sie za poważne obliczenia diety, poważne podejście do jej realizacji i modyfikacje w praktyce- bo jeszcze nikt na ślepo nie stworzyl sobie diety idealnej, więc nie mozna także na slepo ja dobrze uzupełnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 262
jsli chodzi odiete to ja powinelem poprostu jessc duzo ,duzo kalorycznych zeczy bo jestem ektomorfik i niemusze przesadzac z dokladnoascia co do kalori .diete mam taka ogolna i miedzy posilkami jem sobie ciasto ,czekolade aby miec nadmiar kaloryczny i gaienra miedzy posilkami
musze miec poprostu nadmiar kalori to najleprze na przypraniu masy .

bigest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...mo to pięknie
powiem ci tyle, że w twoimprzypadku nawet niewielka ilosc kalorii może być tym "byc albo nie być" dla twojej masy- a ty masz takie nonszalanckie podejście- kto na ciasteczkach i czekoladkach ma mięśnie- ja takowego przypadku nie znam...
weź sie za poważne jedzenie- jeśli chcesz na poważnie marzyć o masie czy sile!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 262
diete mam znajdziesz w dziale odrzywianie mysle ze jest dobra niejestem jakims kulturysta zeby wyliczac wszytko co do cala ...bez sensu... mam diete ogolna i taka mi starczy .i dlatego gainerem sobie uzupelniam boze ...

bigest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41087
To sobie uzupelniaj i zyj dalej w swoim swiecie, nikt nie bedzie Cie prosil abys mial diete ktorej nie masz a mowisz ze masz.
Temat do kasacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 262
ok spoko czyli co mam sobie wyliczyc zapotrzebowanie kcal wyliczylem i tyle dziennie stosuje wiec cos jeszczee?

bigest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłczan kreatyny

Następny temat

Potrzebna Masa & Siła

WHEY premium