SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GWIZD PIZD NA LATO 2012!/pierdlak/dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1301
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Panowie spokojnie. Niech zacznie wypiski, wpisze trening, dietę etc. Każdy popełnia/popełniał błędy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
Nie musicie cisnąc, że mam nogi jak patyczki bo dobrze o tym wiem i do lata je poprawie.. Ile jeszcze będzie takich postów? Przyczepcie sie do góry, może jakieś porady?. Poprzednia osoba napisala, że koks mi mózg wyżarł.. Niby dlaczego? Studiuje, z nauka nigdy nie miałem problemu i dlaczego tak wywnioskowałeś? Bo piszę co myśle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1803
ale łapa koozak i plecy :) przyostow zycze !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Spokojnie. Wrzuć resztę niezbędnych danych i rozpocznij dziennik.

Co do sylwetki rzuca się w oczy dysproporcja między naramiennymi a plecami w pozie tyłem. Innymi słowy mięśnie grzbietu wyglądają słabo. Dotyraj też przedramiona bo w porównaniu z ramionami są patykowate. reszty nie widać więc to tyle.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-11-16 20:42:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
Oki, dzis w nocy wrzuce trening. Sorki Hubert za poprzednie wypowiedzi, ale cwaniak ze mnie, ale juz zrozumiałem co nie co.. Szacunek za sylwetke i wytrwałośc, mam nadzieję, ze będziesz zaglądał i podpowiadał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Chłopie pierwszy dzień masz dziennik a zrobiłeś takie zamieszanie. Zagląda do Ciebie taki Hubert mówi Ci co i jak a Ty do niego od razu z za przeproszeniem ryjem. Nie w tym droga. No przepraszam ale ja tak to widzę... Przynajmniej z mojej perspektywy.
Co do sylwetki. Zobaczymy jak się będziesz starał i co jadł.:) Będę zaglądał powodzenia. + zapraszam do mnie.:)

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mało tłuszczu, bary, najszerszy i klata nieźle
Kilka poprawek w grzbiecie, łapach, środku klatki i będzie mega!
Nóg nie widzę, więc nie ocenię. Dobrze jest jak na "początek", bez pyerdolenia. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Całkowite odpuszczenie treningu nóg jest błędem ale mam wrażenie, że na tym forum panuje "kult wielkiego uda" a to już robi się śmieszne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podkreślenie górnych aktonów klatki piersiowej

Następny temat

Skończone FBW, co dalej?

WHEY premium