SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GREG KOVACS NA DZIEN PRZED ZAWODAMI ARNOLDA!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Bardziej mi sie podoba pozowanie Colemana niz np. Cutlera. Nie wydaje mi sie zeby robil jakies bledy w poszczegolnych pozach. W ukladach dowolnych niech se robi co chce, muze wybiera fajna :). Mowisz, ze gdyby nie wygral to by go wyrzucili za brzuch, hmm.. no ale w koncu to on wygral w 98, przed flexem, ktory brzucha takiego nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Taaa Dexter trzyma fason, ale sędziowie... eh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Cholernie ciekawi mnie co pokaze Victor Martinez, moze byc duza niespodzianka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
wtedy jeszcze takiego nie miał!!ale dziwi mnie ze wygrał bo ****a do***al koksu wtedy jak cholera bo widac było to przez jego ginekomastie którą usunął po konkursie!za ta ginekomastie powinien nie wygrac!fuj!!!a flex nie był w formie!powinien był wygrac albo nasser alno kevin!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Nasser to dla mnie pomylka, Kevin jak najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
wtedy nasser wygladał jeszcze fajnie ale potem tez sie z***ał!!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660


tutaj fotka keva z colemanem w 98!kura kev powinien wygrac!był w dużo lepszej formie!118 kg!!szkoda ze nie mam skanera to bym powklejał wiecej!!wtedy jeszcze nie było u sędziów manii wielkosci a kev byl w najlepszej formie!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Spoko mam wiekszosc Flexow i Muscle & Fitness z tamtych i dawniejszych czasow :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660


tak samo 2002!kurna nie wiem gdzie sedziowie mieli oczy!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
No to ci powiem: Lepsza separacja klatki u Colemana. Lepiej rozwinięte i poseparowane tricepsy i bicepsy. Dalej mówić nie mogę bo nie widzę...

I'll be back!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jean-Claude Van Damme

Następny temat

Polska będzie organizatorem mistrzostw Europy w koszykówce

WHEY premium