Współcześni kulturyści, zmotywowani przez swoich idoli, spędzają niezliczone godziny na siłowni, pracując ciężko nad perfekcją swoich ciał. Od dłuższego czasu obserwujemy rozwój w sporcie dotyczący sprzętu, badań naukowych, metod i suplementów. Nadal jednak cel pozostaje ten sam: przekształcenie ciała w prawdziwe dzieło sztuki. Poziom estetyki zmienia się z dekady na dekadę. Dawniej preferowano smukłe sylwetki z doskonałymi proporcjami. To co obserwujemy w dzisiejszych czasach na scenie kulturystyki, wyglądają nieco inaczej niż dawniej. Wciąż jednak jest wielu mężczyzn, którzy starają się osiągnąć klasyczny wygląd epoki “Austriackiego Dębu”, opierając się głównie na żelaznej sile woli i treningu bez wymówek.

Prawie wszystkim znany jest Calum Von Moger, który jest zwycięzcą MR. Universe. Nic dziwnego, że jest nazywany “Schwarzenegger 2.0”, skoro jest bardzo podobny do ikony kulturystyki z czasów młodości. Wcieli się również w postać Arnolda Schwarzeneggera w filmie “Bigger”.

ZOBACZ: Kto zagra Arnolda Schwarzeneggera w filmie "Bigger"?

Dzisiaj jednak przedstawiamy Wam inną postać. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że patrzysz na stare zdjęcie z okresu rywalizacji Arnolda - ale tak naprawdę jest to rosyjski kulturysta Antoni Ryskin, zwany Rosyjskim dębem. Oprócz ogromnego podobieństwa do Schwarzeneggera, doskonale naśladuje nawet niektóre z jego klasycznych ułożeń.

Sylwetka młodego 23- letniego mężczyzny już wygląda całkiem nieźle, a jeżeli nadal będzie ciężko trenował, może być naprawdę wielkim kulturystą, podążającym śladami idola. Ryskin w jednym z wywiadów powiedział, że od dawna jest fanem Arnolda. Powiedział: "Jest wzorem dla mnie. Jednak nigdy nie nazwałbym siebie drugim Schwarzeneggerem.” Mówi, że nigdy nie zamierzał zostać kulturystą i uważa, że ​​jest zbyt słaby, by sięgnąć szczytu. Czytając wiele książek na temat kulturystyki, stworzył sobie własne cele sportowe. Od kiedy zaczął trenować, nie korzystał z pomocy trenerów. Przyjrzyjcie się dobrze zdjęciom! Prawda, że wygląda jak sobowtór? Kto według Was jest bardziej podobny do Arnolda? Calum Von Moger czy Antoni Ryskin? Może to Rosjanin powinien zagrać w filmie "Bigger"?

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: fitplota@sfd.pl

Komentarze (2)
Yoshi87

Ryskin zdecydowanie bardziej pasuje do roli Arnolda chociażby na podobieństwo.

0
Anonim

Również tak uważam.

0