SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GREG KOVACS NA DZIEN PRZED ZAWODAMI ARNOLDA!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Ja wiem swoje ty wiesz swoje.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
mało co sie woda nie zaksztusiłem ze śmiechu!!!ty przeciez nic nie wiesz na ten temat!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Full czy ty jesteś jakimś zakoplekśałym 12-latkiem? Przecież ty każdemu chcesz udowodnić swoją rację, mimo że to robi się śmieszne. Wielu ludzie z forum wie o czym mówie. Wystarczy że ktoś skrytykuje Levrona lub Kovacsa to od razu pojawia się wszech wiedzący Fullblown. Wychodzisz na idoitę. Pa! Pisz sobie co chcesz i tak ci nie odpowiem bo gadanie z tobą to jak z głupim wodę grabić

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
moją racje niedouczony .....??prosze sie!to są fakty a tobie gul wisi ze ni emiałes racji!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Ty masz czlowieku fantazję. idź dalej oglądać sobie sience-fiction z Kovacsem.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
JUNIOR MIAŁE JUZ NIE PISAC??

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Full 12 latkiem ? Czytajac te posty, to raczej Ty wygladasz na 12 latka. Piales mu, ze nie zna sie na kulturystyce. A Ty sie znasz ? Moze Ty pochwal sie swoimi osiagnieciami. Bo zarowno Full jak i tymbardziej maly 01, moga sie takowymi pochwalic. Full pozdrowienia dla Gliwic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
thx mikel san!!równierz pozdrawiam!!!

Zmieniony przez - FULLBLOWN w dniu 2004-09-07 13:24:41

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
ale wybaczmy mu to wiesz mikel te roczniki to jest wiek buntu teraz hehe!!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Wiesz mike ty chyba też się nie masz czym chwalic.... Z resztą mam 17 lat i ćwiczę 3, moje wyniki nie są kosmiczne ale myśle że dobre. A ty znasz się na kulturystyce? Nie przecze że Full zna się na kulturystyce, ale pomylki zadażają się każdemu....

I'll be back!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jean-Claude Van Damme

Następny temat

Polska będzie organizatorem mistrzostw Europy w koszykówce

WHEY premium