SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GRACZE RUGBY

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 153
vinc dzieki dobra stronka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 217


Jonah lomu
ur. 12 maja 1975 r
Wzrost - 197 cm
Waga- coś koło 120 kg
W drużynie all blacks zadebiutował jako 19-sto latek (najmłodszy w hstorii). W 73 spotkaniach zdobył 215 pkt. Uczestniczył w RWC 1995 w RPA oraz na RWC 1999 w Walii gdzie w całym turnieju zdobył aż 8 przyłożeń .
Żywa legenda rugby
http://pl.



Koleś wymiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 217
O i jeszcze jeden filmik z nim w roli głównej

http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 217
O i jeszcze jeden filmik z nim w roli głównej

http://pl.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 217
A tak wogóle to szukam chętnych do gry w rugby w Opolu lu jego okolicach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87
Jakie są wasze typy i spostrzeżenia na temat zbliżającego się pucharu 6 narodów??sorry za OT ale chyba nie ma sensu zakładać nowego tematu.Zapraszam do dyskusji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 217
Ja uważam że w tegorocznej edycji duże szanse mają Francuzi oraz Irlandczycy . Anglii nie widzę jako ważnej postaci w tym roku . Są słabi i tyle . krepel83 jak sądzisz jak potoczy się rywalizacja w pucharze 3 narodów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87
Hmm nad pucharem 3 narodów zbytnio się nie skupiałem, może dlatego ze rusza dopiero za parę miesięcy.Pewnie jak co roku groźni będą All Blacks, ja mimo wszystko liczę na Australie.Natomiast co do pucharu 6 narodów to jakoś tak mam że zawsze kibicuje najsłabszym (teoretycznie)drużynom, w tym wypadku Italii.Jako zwycięzce typuje natomiast albo Walię albo Francję.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
mysle ze Francja ma duże szanse na zwyciestwo w pucharze 6 narodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 153
ja tez stawiam na Francje, ale mysle wlasnie ze Irlandia moze pokazac klase tak samo Anglia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprint i siłownia

Następny temat

Rowerem do Afryki szukam chętnych

WHEY premium