SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GLUTAMINE XPLODE!!! NAJBARDZIEJ INNOWACYJNY PRODUKT Z GLUTAMINĄ NA RYNKU!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

Ilość wyświetleń tematu: 16720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Gdzie tu widzisz jakąś sprzeczność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44261
ja mam smak cytrynka i jest za***isty, nie ma takich grudek jak w bcaa xplode olimpa, i smak też się różni troszkę. Bcaa tez miałem cytryne i ananasa moim zdaniem cytrynka najlepsza chodź pomaranczki nie smakowałem. Cena również fajna 70pln to nie dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Pietia7

zdaje sie ze zbyt szybko przeczytales moje wypowiedzi
i nie do konca chwyciles ich sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Doszlo do mnie juz wczoraj :) Wypilem 40g przed snem czyli okolo 22g czystej glutaminy przed snem, wstałem wypoczety jak nigdy :) Smak orange bez zarzutow rozpuszczalnosc tak samo. Jedynie co to troche sie pieni ale po chwili piania opada :)


Dzieki Olimp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mocy przybywaj mozna by rzec czytajac te relacje :)
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
widze, że do innych nagroda już doszła
ja wciaz czekam napisalem wiadomosc do NUTRIFARMU ale jak na razie glucho moze chociaz tutaj zajrzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
podobnie jak w konkursie BCAA
jesli do kogos z wygranych paczka nie dojdzie do SR po Swietach
prosze o informacje - powalczymy :)
wygramy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biniu, korzystając z okazji. chcę zakupić glutę + taurynę. w jakich porach spożywać w/w suplementy, celem ich najlepszego wykorzystania, i w jakich ilościach? waga 76 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
oba swietnie sie sprawdzaja w okolicy treningu - glutamina zwlaszcza po
oraz w ciagu dnia

dawka glutamina dochodzaca do 20 g uwazana jest juz za duza
wiec przy Twojej wadze sadze ze 2x po jednej porcji Glutamine Xplode bedzie OK

tauryne osobiscie stosuje 2x1 MC dziennie
kilka osob zwlaszcza na forum Slawka raportuje znacznie wieksze dawki co pokrywa sie rowniez z zaleceniami Slawka ze znanego artykulu

Kuracja taurynowa: 3 kapsułki tauryny przed śniadaniem i 3 kapsułki tauryny po treningu.

Kuracja glutaminowo–taurynowa: 2 kapsułki glutaminy i 2 kapsułki tauryny przed śniadaniem, 2 kapsułki glutaminy i 2 kapsułki tauryny po treningu, 4 kapsułki glutaminy przed snem.


wiecej kuracji pod adresem
http://slawomirambroziak.pl/legalne-anaboliki/tauryna-bycza-terapia/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skład olimp whey pro matrix

Następny temat

Dobór treningu, diety i suplementów

WHEY premium