SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINER - na co komu przyrost tluszczu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 264635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
Czesc , spaslem sie na gainerach jak prosie, kaudun mi wisi konkretny, tak jak wyzej w temaie ktos pisal, teraz robie redukcje, przeszedlem na diete wysokobialkowa , zrzucam i zrzucam ten kaudun i zrzucic nie moge, w zyciu wiecje gajnerow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
spasłeś się bo diety nie miałeś .. a dieta wysoko białkowa jako taka też Ci nie pomoże. zajmij się tematem na poważnie ..a nie szukasz przyczyn w proszku .. sam go jadłeś w za dużej ilości ...


e/
no i DATY


Zmieniony przez - maniak7000 w dniu 2012-11-01 21:08:59

Zmieniony przez - maniak7000 w dniu 2012-11-01 21:09:19

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75
he he , jakies pomysly , czy tylko ma byc smiesznie ?:D ...sluchaj, lapalem mase, nikogo brzuch nie obchodzi,wazne ze waga skacze a pozniej wlasnie rozczarowanie jak to zgubic... no.

Zmieniony przez - kaudun w dniu 2012-11-01 21:14:40

Zmieniony przez - kaudun w dniu 2012-11-01 21:15:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
Przeglądam sobie ten temacik, ponieważ zastanawiam się nad kupienien gainera na spróbowanie. Widzę że są podzielone opinie. Mam 175 cm i ważę 53 kg. Mam ponad 10 kg niedowagi, i aby przytyć stosowałem tak różne diety, i od lekarza i jakieś zrobione przez siebie. Od liceum moja waga jest stała 53-54 kg. Chcę spróbować gainera, nie po to by przytyć nie wiadomo ile. Chciałbym przybrać na masie chociaż te 5 kg. Zawsze to inaczej bym się czuł i wyglądał.

Obecnie planuje znowu zrobić jakąś dietkę, zacząć jeść dużo nabiału, jaj, pić świeże soki, jeść dużo warzyw i ryżu. No i właśnie spróbować to coś w proszku. Teraz mam obawy czy przytyje równomiernie. To że piszecie że daje to więcej tłuszczu niż mięśni, to akurat w mojej sytuacji mi nie przeszkadza, bo ja na nadmiar tłuszczu narzekać nie mogę... a wręcz go prawie nie mam hahaha :D. Pytanie czy urośnie mi tylko brzuch, czy przytyje ogólnie.

Zmieniony przez - KamilFan w dniu 2012-11-04 16:46:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 384 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3628
ja jem bulka i widze przyrotst tego i tego. a co do tego ze gainerem sie zalejesz, to srednio prawda, trzeba umiejetnie go jesc, a nie tak, ze ktos wpieprzy 2kg gainera w 2 tygodnie _/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
Rozumiem, ważne jest żeby jeść przemyślane potrawy i dobierać tak produkty żeby były jak najbardziej wartościowe. Czyli nie mam co się obawiać że urośnie mi brzuch, a ręce i nogi pozostaną chude ? hehe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
jezeli bedziesz madrze stosowal to nic Ci nie bedzie. Staraj sie wieczoramni nie jesc, bo wiekszosc gainerow to wegle proste a one sie szybko wchlaniaja, to taka szybka energia a na co ci w nocy szybka energia prawda ? Takze dla podbicia Kcal mozesz sobie w poludnie, czy nawet na sniadanie porcyjke szamnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
To można to stosować jako śniadanie ?? czytałem gdzieś na forum że lepiej coś zjeść i aby nie stosować tego na czczo

Zmieniony przez - KamilFan w dniu 2012-11-04 19:57:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
NO na czczo nie, ale do popicia np jakiegos placka owsianego ? Super sprawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
Mam pytanie, bo Mass Activator nie ma miarki. Ile łyżek dużych to 70 g?

Znalazłem dane o innym gainerze 70 g i wychodzi na to że:

Pełna porcja - 70g Gainera 737 to np.:
- 125 ml w miarce
- 8 płaskich łyżek
- 4 czubate łyżki
- 10 czubatych łyżeczek

Mogę to zastosować do MASS Activator ??

Zmieniony przez - KamilFan w dniu 2012-11-07 17:46:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testował juz ktoś TZ 3 ??

Następny temat

Próbował ktoś...?

WHEY premium