SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINER NA CALY DZIEN ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 885
witam . mam pytanie. . czy moge przygotowac sobie 3 porcje gainera np w duzej butelce i pic co jakis czas porcje ? zaczalem pracowac i na 8 godz. mam tylko jedna przerwe 30 min ;/ sami wiecie co to jest 1 posilek na 8 godz ;/ . moge sobie pic tego gaina porcjami ? bo kiedys ktos pisal ze powinno sie pic odrazu po przyzadzeniu bo jakies reakcje pozniej zachodza i jest zle. co myslicie ? z gory dzieki za odp. pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3382
no wiesz gainera mozesz kupic nie zaszkodzi podziel sobie go na porcje ale nie mieszaj od razu z woda czy mlekiem jak tam wolisz tylko odmierzoną porcje przesyp do woreczka czy pojemniczka jakiegos i później spoży po przyrządzeniu, drugim wariantem sa batony jesli nie chcesz sie bawic w szejki kup sobie pudelko batonow typy BIG 100 z Met-Rx, i jedz sobie w tych porach w których bedziesz potrzebowal, sa one sycace. Pozdro

Ciągła walka o masę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nie wystawiaj na słońce przez dłuższy czas

bo sie zepsuje po prostu

najlepiej w schłodzone miejsce, do cienia

i będzie dobrze.pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
jw batony są dobrym rozwiazaniem, ale jesli gainera bedziesz trzymac w dobrym miejscu tez raczej nic zlego stac sie nie powinno

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 871
Ja gainerka pije 2 razy dziennie miedzy posiłkami. Jedna rozrabiam sobie z wodą od razu rano przed wyjściem do pracy a do drugiej butelki wsypuje tylko proszek i rozrabiam z wodą w późniejszej porze dnia. Wiec ty też możesz sobie przygotować 3 butelki i jedna porcje zrobić od razu rano a do dwóch pozostałych wsypać proszek i rozrobić z woda lub mlekiem przed wypiciem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
szejker, szejker, a i zapomniałbym jeszcze szejker...
zalanie wodą i wstrząśnięcie - czas przygotowania 30 sekund ;)

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
ja miałem podobny problem wiec rozwiązałem go tak że kupiłem shaker i rano robie sobie porcje z mlekiem w wkładam do plecaka i o 11 jest
jak znalazł . porcyjka około 930 kcal/ 39.5g.białka
odżywka 20g.białka/390 kcal
mleko 0.5 litra 15g.białka/290 kcal
snikers 4.5g.białka/250 kcal
=930 kcal/39,5g.białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
mozna przygotowac wczesniej
choc lepiej zrobi bezposrednio po

jak ma byc normalnie w ciagu dnia to pomyslalbym o Mutant Masie ze wzgledu na wegle w nim zawarte tylko osobicie przynajmniej musialbym dorzucic troche do niego jeszcze bialka z odzywki bo 20 na 100 to troche malo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaką odżywkę? siła/wymiary

Następny temat

cellmass i aminokwasy

WHEY premium