SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Freeletics, a podciąganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 615
Witam!

Niedawno zacząłem trening zwany freeletics (Cardio&Strengh). Jestem "już" na 4 tygodniu i całkiem sprawnie mi on idzie, lecz natknąłem się na pewien problem. OTÓŻ: Tak jak z początku mogłem uwiesić się na drążku i zrobić te 5 podciągnięć nachwytem do prostych rąk, tak teraz nie podciągnę się ani razu. Po prostu nie daję rady.

Cud, czy o co chodzi?

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Przeanalizuj trening. Pewnie brak czasu na regenerację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 615
Trening jest "z góry" ustalony, polega na ćwiczeniach bez obciążenia - pompki, podciąganie, "burpees" itp. Rzecz w tym, że pompki robię bez problemu, idą mi coraz lepiej, tylko podciąganie stoi w miejscu.

Zakwasów też nie mam, potreningowego bólu mięśni też nie (choć z początku nie mogłem przez niego spać). Nie wydaje mi się, żeby był on na tyle ciężki (trening), żeby tak osłabić, nie wiem czy przerywać czy lecieć dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Dbasz o odpowiedni odpoczynek i odżywianie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 615
Jem zawsze po treningu "białko", śpię te Staram się spać te 8 godzin. Nie czuję się zmęczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Tydzień przerwy i zobacz co będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 615
Głupio mi przerywać trening, chciałem ukończyć te 15 tygodni bez przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Kontroluj technikę, popraw jedzenie i jak narazie podciaganie ćwicz samymi negatywami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 615
Dzięki, inaczej i tak nie daję rady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwód a siła !

Następny temat

Natłok informacji... Potrzebne porady!

WHEY premium