SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fragomeni vs Włodarczyk - komentarze po walce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7573

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Teraz z calej tej grupy zostal jackiewicz chodz moim zdanien mistrzostwo europy to szczyt jego mozliwosci i tak chwala mu za to ze zdobyl ten pas.Licze na Jonaka.Jeszcze szpilka jest obiecujacy mlody ma talent oby tylko go nie zmarnowal...

Zmieniony przez - EMIL350 w dniu 2009-05-17 13:24:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
mnie sie ta walka średnio podobała
Krzyśkowi "Taniec z gwiazdami" nie wyszedł na dobre, bo kondycyjnie zaczął umierać mniej więcej po połowie walki i wszystkie ciosy były jakby na slow motion
Fragomeni lepszy, szybszy, więcej myślał na ringu - co prawda nie rozumiem za bardzo decyzji sędziego, dlaczego go nie policzył drugi raz, ale widać miał po temu jakieś ważne powody
ogólnie uważam, że werdykt słuszny

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699729
walka nie była rewelacyjna,lecz nie można powiedzieć że słaba
jakby kondycja była lepsza to i walka zapewne była by ciekawsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12680
Zdjęcia z przylotu do Polski.Mina Wasilewskiego na fotkach jednoznaczna.
http://www.bokser.org/content/2009/05/17/150244/index.jsp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
diablo wyglada jakby z wojny wrocil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 339
Moim zdaniem w stylu walki jaki przyjęli obaj zdecydowanie lepiej czuł się Włoch, z resztą w tej kategorii wagowej przy takim wzroście walka w zwarciu i półdystansie jest dla niego chyba wymarzonym wariantem prowadzenia pojedynku. Dziwiło mnie, dlaczego Włodarczyk nie próbował wykorzystać przewagi w zasięgu ramion, może winę ponosi nieodpowiednie przygotowanie kondycyjne i przez to próby wchodzenia w klincz, jakaś forma odpoczynku(?).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
flex ale nie była A jaka ona była to każdy kto oglądał walkę widział.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Ja powiem jedno. Kto wpuścił na ring tego pajaca w białej koszuli?
Niech się zajmie innym sportem i odstąpi miejsca innym, z lepszym wzrokiem.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
Sędzia zdecydowanie KALOSZ! Pomijam drugi knockdown ale to pokrzykiwania na diablo "głowa wyżej" co 5 sek. to już była przeginka Niemniej ja i tak punktowałem dla włocha Krzysiek wygrałby tę walkę ale po paru rundach uszło z niego powietrze i szybkością dorównywał mojej babci... za to 40 letni grubasek szedł jak przeciąg, naprawdę jak ten koleś może mieć taką kondycję to diablo powinien się zastanowić czy nie trzeba zmienić sztabu szkoleniowego albo dać se luz z walkami o tytuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12680
Dla przypomnienia 9 runda
http://www.bokser.org/content/2009/05/17/155504/index.jsp

Wywiad z Diablo
http://www.bokser.org/content/2009/05/17/202853/index.jsp

Komentarz Tomasza Adamka po gali w Rzymie:
"Strasznie życzyłem Krzyśkowi wygranej, żeby sobie chłopak zarobił, miał pas. Ale łapałem się za głowę patrząc jak walczy. Po co pchał się do zwarcia z kimś, kto nic innego niż walczenie w zwarciu nie umie mając przewagę wzrostu i zasięgu ramion?"- retorycznie pytał "Góral"- "Do tego wyglądał na wykończonego fizycznie gdzies w połowie walki, a przecież bił się, z jak my to nazywamy, "męczennikiem"- takim, co chce ciebie słabymi, ale w miarę częstymi ciosami zamęczyć. Fragomeni jest prosty do rozgryzienia- szybkie dwa lewe proste, zmiana pozycji, on chce skrócic dystans, bo nic innego nie umie, walisz go prawą i koniec. Temu Gladiatorowi dałbym może pożyć na ringu z pięć rund- wolny, bez ciosu. Nie wiem dlaczego Krzysiek walczył tak samo jak on, nie jestem jego trenerem. Przegapił szansę na tytuł, może potrzebuje jakiejś zmiany, tak jak ja potrzebowałem po walce z Briggsem? Ale to nie moja sprawa...”

Zmieniony przez - BokserWWA w dniu 2009-05-17 23:42:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojsko, studia oficerskie

Następny temat

BOKS / vale tudo / spalanie tłuszczu

WHEY premium