SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fragomeni vs Włodarczyk - komentarze po walce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7575

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 440 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2014
z tego co zrozumiałem sędzia dawał Włochowi czas bo dostał kilka ciosów na deskach już po Komedzie

http://irras.mybrute.com

>>>fight<<< :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
Adamek całą prawdę powiedział w tym wywiadzie.
Dla mnie Diablo przegrał na punkty.

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Szkoda tej 9 rundy i decyzji sędziego ,ale diablo miał jeszcze czas żeby wykończyć Włocha.Włodarczyk powinien sie cieszyć z remisu wg mnie przegrał na punkty z Fragomenim.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Ja też byłem zdziwiony werdyktem sędziów, Diablo w moich oczach przegrał na punkty szczególnie, że sędzia nie zaliczył mu tego 2 nokdownu gdzie było 10 do 8 a powinno być 10 do 7 to sędziowie (których wszyscy się obawiali) wytypowali remis. Trochę dziwne

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Niezle zjechali wlodarczyka osobscie mi go troche szkoda chodz slyszlem szumne zapowiedzi ze to wygra walke nie zmarnuje tej szansy i takie tam.Jednak to wkoncu rodak i trzeba mu zyczyc dobrze.Takie jest moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470


Ja tam jestem za tym,żeby polskim bokserom szło jak najlepiej.

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
chyba wszyscy tego chcemy
zdjęcie po sparingu czy przed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
patrząc na te zdjęcia http://www.bokser.org/content/2009/05/17/150244/index.jsp - ale on strasznie mizernie chudy, z czego on niby miał uderzyć...
faktycznie wygląda bardziej jak tancerz niż bokser

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
A wie ktoś ile ważył Adamek w dzień przed walką?

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Diablo wyglądał na przetrenowanego na początku wszystko wyglądało ładnie ale później gdyby nie wola walki pewnie by się przewrócił, był bardzo wypompowany, słaby, wierzyłem że tym razem zobaczę rzeczywiście odmienionego Włodarczyka który nie pozostawi cienia wątpliwości i pokona Włocha przez KO! Jednak niestety się zawiodłem i jednocześnie utwierdziłem w przekonaniu że jedynym jak na razie znaczącym pięściarzem jakiego mamy jest Tomek Adamek. Sędzia trochę spierniczył swoją robotę, nie zawsze da się zatrzymać rękę jak idzie cios&#8230; Gdybym decydował sztabem Krzyśka to z pewnością usunął bym pana Łapina i rozejrzał się na za prawdę dobrym trenerem. Życzę powodzenia Krzyśkowi i mam nadzieje ,że jeszcze dostanie swoją szanse.......

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojsko, studia oficerskie

Następny temat

BOKS / vale tudo / spalanie tłuszczu

WHEY premium