SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Foty do oceny 28miesięcy ćwiczeń+pytanko

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
Chiny ty ****a co chwile kogos krytykujesz pokaz nam swoje zdiecia i jak bedziesz osoba do której wyglądu nie mozna sie przyczepic to ok ale wątpie , napisac w profilu 46 kazdy potrafi.
Do autora- jest dobrze pozdrawiam i soga daje.

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1545
może zaczynaj tydzien od treningu ramion i hmm mógłbyś ćwiczyć triceps po plecach a biceps po barkach lub klacie, wtedy przy cwiczeniach na wieksze partie mniejszy miesien jak bic czy tric nie jest uzywany do wpsomagania i nie jest zmeczony wiec mozesz wykonac bardziej efektywny trening pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14384
dokladnie 45 nie musi wygladac lepiej niz 39,ja mialem 45<bo teraz juz nie mam> a wolalbym miec mniej,a lepszej jakosci miesko.Po za tym laska zdecydowanie bardziej podoba estetyczna sylwetka niz ala gumbas no ale nie kzady ma tak dobra genetyke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
chiny - czy ty masz jakies kompleksy ? masz 55 w udzie i doskakujesz do wszystkich jakbys niewiadomo jakim lujem byl ...

koles ma dobre proporcje, jak je utrzyma to przy 41-42 w lapie na rzezbie bedzie rewelacyjnie wygladal (moje zdanie, choc znajda sie tacy co uznaja ze lepiej bedzie wygladal mniejszy/wiekszy), wiec nie wiem o co sie przyp*****lasz, a powoli zaczyna mnie w****iac czytanie twoich bzdur w kazdym topicu zdjeciowym ...


1980 hapaj soga za plecy - dobrze wygladaja

Zmieniony przez - FU w dniu 2006-02-16 15:10:47

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
buecheche w udzie mam 40 a wlapie 28 namsie
jezeli tak wam wygodniej a koles z posta wyglada beznadziejnie

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
twoja plytkosc az razi w oczy ...

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2110
Chiny to małolat bawiący się i szukający zaczepek na tym forum . Proponuje go ignorować.

Bądzcie wytrwali w tym co robicie, szczególnie w treningu siłowym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
zobacz jaki zbieg okolicznosci jestes odemnie 3 lata starszy i masz 3 cm mniej w lapie
hehe...
ale z was dzbany

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
Chiny do poki nie pokarzesz zdiecia z tymi"swoim"46 centymetrami nie uwierze,ale nawet gdybys miał 60 to powinienes miec chociaz troche mądry, do ludzi ktorzy są wieksi odemnie czuje respekt do ciebie w zyciu nie bede czuł nawet jak bys miał te 60 cm w łapie.Respekt nalezy sie wszystkim ludziom którzy cwiczą bo kosztuje ich to wiele potu i wyrzeczen .Autora pozdrawiam i zycze sukcesów a tobie zycze zebys dostał w******l od mniejszego od siebie kolesia zebys poczuł respekt do mniejszych.

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
miało byc : powinienes byc chociarz troche mądry napisałem sprostowanie bo pewnie bys sie tego czepił.

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DRESONATOR masa :)

Następny temat

FOTKI Z treningu i nie tylko:)

WHEY premium