SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Forma 2019 - Onyl Sarm-Test. Dziennik by ThugNwk

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Chciałem też RADa wplątać w swój cykl ale mam znajomego który miał do czynienia z wszystkimi sarmami i powiedział,że jest ok ale nie tak rewelacyjny jak ludzie piszą dużo bardziej cenił S4 albo YK11. Ale czekam na relacje z tego RADA bo sam jestem ciekaw. LGD to mój faworyt i liczę ,że zrobi robotę z GW na redukcji ale na razie czas masy! Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Lgd dobry, ja akurat lepiej Rad wspominam. GW jak już parę razy pisałem robotę robi piękna, tylko te syfy po nim tragedia Ale tak delikatnie 8mg też dodam na redu. Ciekawe co za YK brali, bo to ponoć obok SR9009 środek nie do dostania w normalnym obiegu.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
YK11 z Warrior ponoć YK jest. Na 90% będę celował w ten SARM jako ostatni okres masowania przed redukcją na której na pewno pójdzie LGD/GW - tak też się boje o syfki ale polecę 5-10mg tylko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Niedługo trening więc stały zestaw przed treningowy + AAKG. Wczoraj czułem więcej wytrzymałości i lepszą pompę ,jestem ciekawe czy to zasługa ostaryny czy taki dzień,dziś plecy,zobaczymy co wyjdzie! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Myślałem , ze więcej zabawek masz przed tym treningiem to bym może te godzinę poczekał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Amg27
Myślałem , ze więcej zabawek masz przed tym treningiem to bym może te godzinę poczekał


Więcej mam,ale korzystam tylko z tych! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
thugnwk
YK11 z Warrior ponoć YK jest. Na 90% będę celował w ten SARM jako ostatni okres masowania przed redukcją na której na pewno pójdzie LGD/GW - tak też się boje o syfki ale polecę 5-10mg tylko :)


YK w sumie nie sarm tak samo jak GW już się tak przyjęło, że do jednego wora razem. Gdyby to miało działać (YK) to teoretycznie ciągły przyrost bez ograniczeń. U szczorow w badaniach tego japonica co to wymyślił niby działa. Ciekawostka taka, że w zeszłym roku jeden amerykaniec podjął próbę modyfikacji genu wytwarzającego miostatyne ale widziałem zdjęcia typa i raczej mu nie poszło

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Krzychu79
thugnwk
YK11 z Warrior ponoć YK jest. Na 90% będę celował w ten SARM jako ostatni okres masowania przed redukcją na której na pewno pójdzie LGD/GW - tak też się boje o syfki ale polecę 5-10mg tylko :)


YK w sumie nie sarm tak samo jak GW już się tak przyjęło, że do jednego wora razem. Gdyby to miało działać (YK) to teoretycznie ciągły przyrost bez ograniczeń. U szczorow w badaniach tego japonica co to wymyślił niby działa. Ciekawostka taka, że w zeszłym roku jeden amerykaniec podjął próbę modyfikacji genu wytwarzającego miostatyne ale widziałem zdjęcia typa i raczej mu nie poszło


wiem,wiem. Na tą chwilę nastawiam się na YK ale S4 kusi tylko te widzenie na żółto odstrasza..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Chyba za bardzo konserwatywny jestem, bo jak przeczytałem trochę o YK to stwierdziłem, że ni chooja się tego nie kupi. I nawet żadnego nie spróbowałem, teraz to już na twoje wrażenia poczekam

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114044
Jakoś nie chce mi się wierzyć w działanie tego YK a jeśli faktycznie to działa to może być ciężko to dostać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania przed cykelm jak waszym okiem to wygląda

Następny temat

Wyniki badań - pomoc w leczeniu

WHEY premium