SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitmax'owy Wake Up'owy zawrót głowy! Wyniki strona 17 !

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1302
nie warto juz na ten temat tu gadac, bo sprawa jest juz w dziale administracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
A u mni temt wyglada tak samo od godziny 17.08 czyli wtedy kiedy sie wpisalem, a jak napisalem i niech tak zostanie to chodzilo mi o to ze mod tylko moze sprawe rozwiazac

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2011-02-11 06:06:26

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6795 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66993
Faktem jest że posty dziwnie znikały wczoraj na całym forum i we wszystkich działach informatyk powinien wyjaśnić co i jak bo wątpie aby szefostwo Fitmaxa na to poradziło

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Ani ja, jako moderator, ani Fitmax jako firma nie może brać odpowiedzialności za działalność forum... coś musiało się wysypać.

Zaraz napiszę do Kuby, żeby coś poradził, ew. napisał do informatyka


Jeśli nic nie poradzą będziemy coś myśleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
heh przed chwilą widziałem tylko 2 strony postów, nic więcej nie było...

Paweł, Kuba juz działa

posty na całym forum poznikały

Zmieniony przez - bratus3 w dniu 2011-02-11 11:36:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
ja wysyłałem odp i wczoraj był o 17, wraz z innymi min. zelsia a teraz nie ma tych postów wogóle:0 co sie dzieje

Zmieniony przez - canecorso w dniu 2011-02-11 09:57:54

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
ok, widze widze, czytałem w administracji, poprzeglądałem forum i parę razy ten temat.


Naprawdę ode mnie, ani od Fitmaxa, jako firmy, nic tutaj nei zależy, nie spiskowaliśmy by "uwalić" markosiksa" ani "domera"(bo jeszcze bana wyłąpie, musze uważać)

Zobaczymy jak rozwinie się sprawa, co powie nam Banan i Paweł. Póki co Koniu rozwiał wątpliwości(jak zwykle) - Domer sprawcą zamieszania, zrobił sobie "psikus"


Z punktu widzenia konkursu, na chwilę jego zakończenia - zwycięzcą jest "becea" - czy coś w związku z tym zmieni się/administrator/firma podejmie jakieś kroki - nie wiem, gdy będę miał jakiekolwiek dokładniejsze info -dam znać...



Pewne ejst, że w przyszłości nie będzie konkursów "kto pierwszy" a jedynie, jeśli już powstanie podobna akcja, to jedyną opcją zdobycia nagrody będzie losowanie(tak jak w tym konkursie 4paczki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
Mój 2 raz zaginą ale dla potwierdzania mogę dać maila.
Proszę wziąć mnie pod uwagę w losowaniu.

Dajcie białko od Fitmax'a bo przejadło się już jajko kicham , bekam , prukam jajkiem dajcie mi do japy białka!!! Weak Up smaczny i pozywny więc wypijmy go dziś wszyscy :)

The Sky Is The Limit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
mi 3 posty przepadły, łącznie chyba z 15-20 wypowiedzi nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17197
Moj post takze zniknal a jeszcze wczoraj po 22 byl, co jest grane to nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitmax Wake Up już dostępne!! Pozwól się obudzić!!

Następny temat

Próbki/testerki.

forma lato