SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitmax'owy Wake Up'owy zawrót głowy! Wyniki strona 17 !

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Przemek, myślę, że naprawdę niepotrzebnie siejesz zamęt w temacie(znów)

Adrian przedstawił Ci jak wygląda proces ustalania cen, wiadomo, że każda firma musi odnotowywać zyski, jednak nie możemy porównywać białka specjalistycznego z prostym WPC, tak samo jak ceny moderatorskiej, dostępnej dla wybrańców, jako jeden z "atutów" bycia moderatorem oraz jako jeden ze "sposobów wynagrodzenia" z ceną hurtową, czy tym bardziej detaliczną, wiadomo, że proces sprzedaży jest skomplikowany, a nie jest to miejsce ani forum służące do wyjaśniania tego typu spraw



Myślę, że większość wątpliwości została rozwiana, a najważniejsze kwestie wytłumaczone, w razie dodatkowych pytań pisz do mnie na pw/gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
Dostałem próbkę od kumpla dlatego mogę napisać opinię o białku.

rozpuszczalność 9/10 - brak grudek, kilka ruchów szejkerem i białko idealnie rozrobione. Pozostaje trochę piany, aczkolwiek po kilku minutach znika.

smak - 9/10 bardzo smaczny nie przesłodzony i przyjemny, jeżeli chodzi o smak odżywek Fitmaxa nigdy się nie zawiodłem. Smak Wake up stawiam na równi z czekoladowym Whey 81+, minimalnie gorzej z rewelacyjną truskawką tego samego białka.

Ogólnie produkt bardzo fajny. Szybkie wchłanianie zapewnia szybki dopływ aminokwasów do krwi co minimalizuje nocny katabolizm. Kofeina daje lekkiego "kopa" i czułem się jakby bardziej rozbudzony. Jak większość pisała cena dosyć odstrasza przeciętnego człowieka, dlatego wprowadzenie większych opakowań tak jak Whey 81+ (750g i 2250g) mogło by być spowodować, że produkt byłby bardziej ekonomiczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
Witaj shrewd2
Dziękuję w imieniu firmy za rozbudowaną opinię Jeżeli chodzi o pojemności to nie sądziliśmy iż tak szybko pojawi się potrzeba większych opakowań a to z racji tego że zalecane spożycie przewiduje jedną porcję dziennie czyli teoretycznie produkt wystarcza na stosunkowo długi czas Jednak weźmiemy tą podpowiedź pod uwagę i rozważymy wcześniejsze wprowadzenie dużych opakowań aniżeli mieliśmy to w planach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitmax Wake Up już dostępne!! Pozwól się obudzić!!

Następny temat

Próbki/testerki.

WHEY premium