SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FitBlonde na redukcji - od grubaski do sexy laski :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Na ręce masz raptem 2 ćwiczenia

Kilogram tygodniowo to raczej nierealne, poza może pierwszymi 2-3 tygodniami odchudzania jak ktoś zaczyna jeść mniej a nie po takich przejściach jakie sobie zafundowałaś.
Jak będzie spadać po pół kg to powinnaś się cieszyć.

Jeśli chcesz szybciej zrzucać wagę to otwórz okno i ją wywal


Zmieniony przez - rzabba w dniu 2015-09-14 23:36:59
3

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodaje dziewczyny moja wczorajsza miske i fotki sylwetki sprzed 3 dni, na razie jeszcze obraz nędzy i rozpaczy, przedwczoraj byłam na basenie, wczoraj siłka trochę pod okiem trenera, zrobiłam ćwiczenia na trochę mniejszym obciążeniu niż w poniedziałek, bo mam jeszcze spore zakwasy po nim za mc. Planuje analize skladu ciala metoda dexa.. wrzucam zrzut z dzisiejszej miski i kilka fotek (uwaga, zdjecia drastyczne!!! ;p)














Zmieniony przez - FitBlonde w dniu 2015-09-17 07:35:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
A co Ci da ta analiza?

Lepiej te kasę przeznaczyć na dobre mięso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Jak nie zaczniesz porządnie ćwiczyć to efektów nie będzie i żadne pomiary na jakimś urządzeniu w tym nie pomogą. Czasem jak są zakwasy lepiej odczekać jeden dzień i zrobić trening na 100%, niż "odwalić trening". Wypiski z treningu też by się przydały mimo wszystko. Zwróć uwagę na węglowodany, w tym dniu to poza owsem to są cukry proste z suszonych owoców, winogron oraz przetworzonego produktu jakim jest makaron ryżowy. Są lepsze źródła węglowodanów i bardziej wartościowe.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodaje zdjecie dzienniczka z iloscia powtorzen i obciazeniami z pon i wczoraj:) cwicze 12 cwiczen silowych przeznaczonych dla poczatkujacych ladies sfd :) dodatkowo tez dzis zauwazylam przy okazji kupowania warzyw i owoców na osiedlowym ryneczku, że postawili na moim osiedlu mlekomat mleko z niego posiada ok 4% tluszczu, jest niepasteryzowane i wolne od konserwantow, prosto od krowy,codziennie rano jest uzupelniane przez pobliskie gospodarstwo rolne :) od razu musialam zakupic








Zmieniony przez - FitBlonde w dniu 2015-09-17 12:08:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej dziewczyny, trochę dni tu nie pisałam, ale zaraz zamieszczam zrzuty ;) Od 2 dni też walczę z zapaleniem spojówek, więc zrobiłam 2 dni regeneracji ze względu na obolałe mięśnie, ale dziś lecę na abs/stretch i potem zrobię trening dla początkujących ladies sfd, ze względu, że abs/stretch niezbyt potrafi mnie zmęczyć i czuję niedosyt po tych ćwiczeniach, sądzę też, że stretching dobrze mi zrobi na mięśnie.. oprócz tego dziś weszłam na wagę, wskazuje ona 86,2 kg :)

Odnośnie zrzutu- mleko 3,8% hej to mleko z mlekomatu, które pokochałam jak tylko je odkryłam ;))))
szynka gotowana to kawałek surowej szynki b/k gotowanej w domowych warunkach :)
Nie wiem tylko, czy mogę dodawać trochę majonezu, jeżeli nie to jaki jest dobry zamiennik, zamiast niego, który nada szynce fajny smak? ;)
Mąkę pszenną użyłam, bo miałam okropną ochotę na kebab w tortilli i, żeby zaspokoić swoje potrzeby zrobiłam w domu zdrowszą wersję z kurczakiem w curry, miałam pod ręką tylko zwykłą pszenną..
Na razie z dziś zrzut śniadania ;)))











Zmieniony przez - FitBlonde w dniu 2015-09-19 08:37:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Zamień kolejność. Ne rozciągaj się przed treningiem siłowym. Takie zajęcia po treningu siłowym będą ok ale nigdy przed.

Zamiast majonezu lepsza musztarda.

Na kujawskim smażyłaś? Cały czas jakość miski pozostawia wiele do życzenia.
Bułka pszenna out, mąka też - zamiast zaspokajać takie zachcianki naucz się nad nimi panować, a nie im ulegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety jeszcze jestem na takim etapie, ze jesli nie zrobilabym zdrowszej wersji, pognalabym wczesniej czy pozniej po ociekajacego tluszczem kebaba z polowa sloiczka majonezu w ramach sosu:p make musze kupic inna, tylko jaka jest najlepsza? Kukurydziana, graham? Wiem, ze bulka pszenna jest niezbyt dobra, zjadlam wczoraj jedna,za to nadrobilam to juz kupujac kolodzieja pelnoziarnistego, skonczyl mi sie chlebek moj i nie zauwazylam tego, a mialam ochote na kanapke z makrela (pewnie wedzone tez nie jest dobre, ale.. jakos ostatnio mocno moj organizm domaga sie ryb, a niestety nie lubi ich w wersji gotowanej) zrzut dzisiejszej miski i treningu wysle wieczorkiem:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No to SIADamy!! ;-D competition

Następny temat

Redukcja i zespół policystycznych jajników

WHEY premium