SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filmik , oceńcie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 977
jak te coś się nazywa w co bijesz żeby na allegro kupic znaleść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
teraz to wyglada duzo lepiej Na pierwszy rzut oka zauwazylem ze po uderzeniach prawa reka wraca Ci dolem... jutro jeszcze raz obczaje bo po 3 godzinach kulanek nie mam sily myslec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
Wpisz na allegro " worek bokserski stojący " powinno wyskoczyc :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jest o niebo lepiej z Twoimi rękami.Czy to aby na peewno TY na filmie???W technikach ręcznych nie jestem specjalsem,ale jest lepiej niż było,jest przynajmniej wysoka garda i z niej są wyprowadzane uderzenia.Co do obrotówek będę uparty-po kopnięciu jak najszybciej powinieneś nogę mieć ściągniętą do podłoża,to nie film z Van Dammem,żeby ją w powietrzu zostawiać.Tu może nie ma jakiegoś zagrożenia przy tym,ale w walce ktoś szybki będzie umiał to wykorzystać.Powodzenia i udanych treningów.Mam tylko pytanie.Chodzisz chyba na ten kick-boxing??

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
Co do kopniec to wiem ze zle kopaałem na filmiku bo po 1 . mam cholerne zakwasy a po 2 nagrywalem ten film bez rozgrzewki i bez rozciagania . Na filmiku to ja , a na kick boxing jeszcze nie chodze ale w piatek ide :) Troszke ostatnio uderzałem tylko w worek , probowalem z glowa ;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
poruszanie się jest do bani - kicasz jak zajączek wokół tego worka, stopy nie pracują, uderzasz z pozycji równoległej. Praca, praca i jeszcze raz praca. Na temat kopnięć się nie wypowiadam, bo w tajskim zupełnie innej mechaniki mnie uczyli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5047
Ja powiem tylko tyle - po cholere umieszczasz takie rzeczy na forum.

Idz na trening i to samo pokaż trenerowi a nie nam tutaj, nikt się uderzaniem w worek zachywał nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Jest lepiej jesli chodzi o te rece.
Imo niepotrzebnie kopiesz tak duzo na glowe.
Idz na tego kicka.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
Dobra do kogo mam sie zgłosic zeby usunoł temat ?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a po co usuwać temat?
za jakiś czas będziesz mógł do niego wrócić i skonfrontować swoje postępy z uwagami

moje 3 grosze :
- ręce lepiej, ale imo troche ta garda za wysoka (narażasz sie na nokautujący lewy wątrobowy)
- bardzo czytelne te sierpy
- przy kopnięciach niepotrzebnie hamujesz noge (z tym że uwaga taka jak shoo - na tajskim inaczej nas uczą kopać)

idź na kicka i zdaj relacje czy Ci sie podoba i dlaczego jest lepszy od tsunami

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapasy - Warszawa

Następny temat

Jak utrzymać masę

WHEY premium