SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filmik , oceńcie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jeśli mogę się przyczepić,to zacznę.Mnie uczono na karate i kickboxingu(kick-krótki staż),że kopiąc obrotówki,najpierw głowa patrzy gdzie jest cel.Potem dopiero noga w ten cel trafia.Na filmiku tego nie widziałem.Dość słabo z Twoją dynamiką i siłą wykonywania kopnięć,poza tym po nich noga jak najszybciej powinna stać na podłożu,a nie zostawać w powietrzu,bo jest coś takiego jak podcięcia....no i inne wykorzystujące niestabilność techniki.Rozciągnięty rzeczywiście jesteś dobrze.Bokserem nie jestem,ale pracuj nad trzymaniem rąk w gardzie przy kopnięciach,ręce Ci zjeżdżają,a wtedy łatwo wyłapać strzała w sparingu,czy walce.To tyle.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4626
Za duzo Straznika Teksasu sie naogladales

Albo takich walk na zywo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
to tera ja

nie wniose chyba za wiele nowego:
- nogi - pogratulować rozciągnięcia
- ręce - dramat; zero gardy, ciosy jakieś niemrawe i większość na tułów (chyba że w tym Twoim stylu nie ma uderzeń na głowe?)
- obrotówki w sumie fajne, ale tak jak Słaby zauważył - kopane troche "na pałe"

a nie myślisz o zmianie stylu, który trenujesz? nadawał byś sie do muay thai z obecnymi warunkami... no i ręce byś poćwiczył ewentualnie sugeruje zapisać sie na jakiś czas na boks
pozdrawiam!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
Zapisac bym sie mogl ale nie mam zbytnio gdzie . Muay thai z tego co wiem najblizej jest w Plocku a to 40 km , do km ode mnie jest kick boxing i moze pomysle nad nim

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
mialo byc 20 km ode mnie jest kick boxing :)
Ps ; widze ze wypowiedziala sie też żenska płec tego forum

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1717
Kick Rządzi wybierz się i pewnie sie zakochasz . Zobaczysz że skorygujesz techniki nożne a twój Axe Kick i tak Ci się tam przyda A techniki ręczne zaczniesz sobie powolutku od podstaw i po roku nadrobisz wszystkie zaległości . 20 Km opłaca się zresztą przejedź się na jeden trening chociaż to sam zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
ok. Kolego a ja mam pytanie. Mowisz ze masz Taekwondo tylko w poblizu. ITF może? W wielu sekcjach TKD ITF jest regularny trening boksu np u mnie w klubie i wielu innych jakie znam :) a treningi bardzo często prowadzą tam bokserzy bo kto lepiej nauczy pracy rąk..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
Bylem tam na jednym treningu i rekoma nic nie robili , tylko kopanie w packi .

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
20 czy nawet 40 km to nie koniec świata... samochodem to odpowiednio pół godziny i godzinka jak Kamiru wróći z wojaży, to go podpytaj ile on przez rok jeździł na zajęcia do klubu z jednego końca Krakowa na drugi - o ile dobrze pamiętam to właśnie coś koło godziny w jedną stronę
wiesz, dla chcącego...

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
No każdemu dotarcie na trening zajmuje troche czasu. Jeśli chodzi o boks to akurat ja mam dosyć dobry dojazd, natomiast na Kravke musze dotrzeć na drugi koniec miasta, czyli godzina drogi. Ale zawsze wychodze półtorej godzinki przed treningiem z domu i jakoś się dojeżdża ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapasy - Warszawa

Następny temat

Jak utrzymać masę

WHEY premium