SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Film o 11 września 2001, tego filmu nie zobaczysz w TVP

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
Loot: no widziałem film i wierz dalej w bajki. Już napisałem, dlaczego ten film to tylko bajki - a ty dalej swoje.

I status na forum nie ma nic do rzeczy...

***

wilk80: Niemniej, nie uważam, że wszystko, co amerykańskie, jest lepsze

A czy ja mówię, że lepsze?

Stwierdzam tylko fakty, że w większości dziedzin US bije nas na głowę (i całą Europę też).

wilk80:
Co więcej, na podstawie 7-miesięcznego pobytu tam, mogę z powodzeniem stwierdzić, że panuje tam większa komuna, niż w b.ZSRR. Społeczeństwo jest na niskim poziomie pod względem wiedzy ogólnej

Nie wiem co rozumiesz przez komuna. Co do wiedzy ogólnej to skoro stany mają tyle osiągnięć w nauce, to znaczy że mają też ogromny potencjał ludzki.

A u nas niby ludzie tacy wykształceni?

DRAMAT, DRAMAT oto co masz w Polsce. 8% osób z wyższym wykształceniem? Przeciętny obywatel w Polsce jest niemal umysłowo ograniczony (ktoś tych polityków wybiera, ktoś pisze te komentarze na onecie, ktoś kupuje różne syfy na allegro - oto wąski wycinek działań tych matołów). Co gorsza, znam wielu różnych magistrów tłuków, o durnym wyrazie twarzy - co jakoś udało im się fartem zrobić studia - paranoja. Praca magisterska napisana na zamówienie, kolokwia na ściągach itp. itd.

Co do edukacji, to owszem mam dużo wiedzy ogólnej i NA CHOLERĘ MI TO? Na cholerę mi była tak rozbudowana edukacja z biologii, geografii czy języka polskiego? Jestem zwolennikiem szybkiej specjalizacji w edukacji. Na cholerę w Polsce trwa to tyle lat? Bezsens.

wilk80:Rządzi wąska, elitarna, oligrchistyczna grupa, która trzyma motłoch za mordę, pompuje w nich ideologiczną propagandę, a tłum w to wierzy. Na każdym kroku wciska im się jakim to nie są wspaniałym narodem, jacy to oni nie są we wszystkim najlepsi...

A gdzie jest indziej?

Na tym polega rządzenie i polityka...

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2006-09-13 08:19:41

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1302
Witam dla tych na których wrazenie zrobil ten dokument proponuje obejrzenie tego - http://www.lolloosechange.co.nr/  - ten filmik komentuje po kolei wszystkie tezy wielbiceil spiskowej teorii dziejow ( w tel leci loose change a jako napisy sa komentarze) . Ale tak szczerze to po pobejrzneiu obydwu filmow jedyn co wiem na pewno to to jak latwo mozna manipulowac opinia publiczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Knife: (wspomniany w filmie B-52 nie mógł się tam wbić, bo jeszcze nie istniała taka konstrukcja).

Z całym szacunkiem-wspomniany w filmie B-52 wbił się nie w WTC tylko w Empire State Building... wydaje mi się, że oglądałeś film dość pobieżnie.

Moje zdanie jest takie-nie należy bez zastanowienia wierzyć w spiskowe teorie dziejów. Wywiad Amerykański (jak każdy inny) popełnia błędy, ale publika słyszy o wpadkach tajnych służb-a nie o udanych akcjach, więc tak pogardzane CIA na pewno nie jest bandą idiotów, którym nic się nie udaje. O tym, co się im udaje, nie wiemy.

Według mnie-jeśli już przygotowaliby zamach na WTC, zrobiliby to prawdopodobnie z dużo większą wprawą. Wymienione w filmie poszlaki (bo dowodami trudno to nazwać) wskazują zaś na to, że organizujący zamach na WTC wywiad(jako narzędzie tych straszliwych neokonserwatystów...) popełnił elementarne błędy.W USA różne organizacje wywiadowcze/kontrwywiadowcze monitorują się nawzajem-i przygotowanie akcji w tak nieudolny sposób zaowocowałoby już dawno posłaniem winnych (z Bushem na czele) na krzesło elektryczne.

Z drugiej strony-niektóre z poszlak (zaznaczam-nie wszystkie) rzeczywiście stanowią pytania, na które władze USA nie udzieliły jednoznacznej odpowiedzi. 100% prawdy i tak nie poznamy (a już na pewno nie siedząc w Polsce-tysiące kilometrów od miejsca wydarzeń, dowodów i świadków), możemy więc jedynie snuć przypuszczenia. Tylko-po co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
CAVIOR:
Z całym szacunkiem-wspomniany w filmie B-52 wbił się nie w WTC tylko w Empire State Building... wydaje mi się, że oglądałeś film dość pobieżnie


Z całym szacunkiem, nie pisałem o WTC! I TO NIE MÓGŁ być B-52 bo one jeszcze wtedy nie istniały, w 1945 roku.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
NIE, CAVIOR!!!! JUŻ WIEM!!!

To jest konspiracja CIA I RZĄDU USA!!!

Oni mieli B-52 już w latach 30!!!

Tylko ich nie używali, bo były tak tajne. F-117 też już mieli w latach 40, a F-22 w latach 50!

Zobaczcie zdjęcia kawałka ogona nie wiadomo czego na www.ogonsamolot.com!!!! To DOWÓD!!! Rząd USA nas oszukuje!!!

Dowodem jest też pan pijak mietek co leżał i widział eskadrę F-22. Mniejsza o to, że nie rozróżnia on bombowca od myśliwca. Jego zeznania to DOWÓD.

Dowodem jest też zamazane zdjęcie nie wiadomo czego - ale experci z CIA (nie możemy podać ich nazwisk) mówią, że to F-22!!!

100% DOWODEM OSZUSTWA JEST ARTYKUŁ W "FAKCIE": F-22 kontra niemieckie lotnictwo, w którym są zdjęcia F-22 atakujących messerschmity. Rząd nas oszukał, mają technologię od kosmitów od 50 lat!

Kolejny 100% dowód to zeznania rzekomego pilota, znalezionego w Afryce. Twierdzi on, że latał F-22 40 lat temu. Ten 20-letni człowiek mówi prawdę!!!!

Czy możecie kwestionować i IGNOROWAĆ TAKIE FAKTY ???

PS. film www.f22oszustwo.com już wkrótce!!!

TO SPISEK - wyślij ten link do kogo możesz!!!

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2006-09-13 09:21:33

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
Knife - ok, bo myślałem, że nie widziałeś i się wypowiadasz.
co do bajek - hmm, z natury jestem bardzo sceptyczny i nie wierzę łatwo w to, co mi mówią, co tyczy się także tych filmów. muszę jednak przyznać, że niektóre argumenty były przekonywujące. czekałem właśnie na taką kontrę, jaką zalinkował karp - jak obejrzę to się wypowiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Z całym szacunkiem.....!"

może lepiej okażcie sobie szacunek na jakimś sparingu? kto wygra ten ma rację

a tak na serio to ja do takich filmów bym podchodził z dystansem i traktował je jako subiektywną opinię autora filmu a nie obiektywne źródło prawy.
"papier wszystko przyjmie" tak samo jest z kliszą. takie filmy mogą być zagrywką polityczną, bądź tanią sensacją a'la papparazzi typu "Dżenifer Lopez i Ben Afleck......"
każdy chce mieć swoje 5 minut nie patrząc na to w jaki sposób i tak powstają takie filmy - prawda leży pewnie gdzieś po środku

a tak z drugiej strony to Buscha nie lubię a te ataki dla mnie też podejrzane były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Knife:

Zamiast sprawdzić czy rzeczywiście samolot rozbił się o Empire State-z gruntu zanegowałeś sam fakt. Teraz, gdy rzucono Ci prosto w dziób dowody-zaczynasz kampanię oszczerstw, zamiast przyznać się do błędu. Nie chcę być złośliwy-ale takie działania na forum nie zdarzają Ci się rzadko-powiedziałbym, że wręcz przeciwnie.
Myślałeś nad karierą w polityce? Masz predyspozycje...

Jak pisałem-nie jestem entuzjastą spiskowych teorii dziejów-i po obejrzeniu tego filmu nie zmieniłem opinii z "atak terrorystyczny" na "mistyfikacja CIA". Napisałem, że film przynosi kilka pytań, nad którymi można się zastanowić-i tyle. Dalej uważam, że atak był dziełem terrorystów-więc Twoje (bezwartościowe i głupawe w tym przypadku) uwagi kieruj może pod innym adresem?

edit:

Przy okazji-w filmie 31:25 głos rzeczywiście mówi, że w Empire uderzył B-52, ale w napisach pojawia się B-25.

Zmieniony przez - Cavior w dniu 2006-09-13 09:36:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
CAVIOR: Zamiast sprawdzić czy rzeczywiście samolot rozbił się o Empire State-z gruntu zanegowałeś sam fakt. Teraz, gdy rzucono Ci prosto w dziób dowody-zaczynasz kampanię oszczerstw, zamiast przyznać się do błędu. Nie chcę być złośliwy-ale takie działania na forum nie zdarzają Ci się rzadko-powiedziałbym, że wręcz przeciwnie.
Myślałeś nad karierą w polityce? Masz predyspozycje...


OGARNIJ SIĘ. Nie negowałem faktu, że B-25 wbił się w ESB!!! Niemogło być tam B-52. Czytanie ze zrozumieniem kuleje. Jakie kurna oszczerstwa? Jaki mój błąd?

A co do ESB i B-25 to wszystko można spreparować. Nigdy nie wiesz, czy było faktycznie takie zdarzenie.

Czy ktoś zhackował Caviorowi konto - zwykle pisze i czyta inteligentnie

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradżcie %-)

Następny temat

Xpand cykl

WHEY premium