SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor Emelianenko kończy karierę!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Fedor był wielki, ale Panowie dzisiaj jest wyższy poziom i to dlatego Fiedzia królował przez tyle lat.

W UFC dostajesz cały czas najlepszych, Fedor też walczył z najlepszymi, ale również z kelnerami, albo totalnie przewidywalnymi jednowymiarowcami.

Dla mnie dzisiejszy Fedor raczej by nie zawojował. Patrzcie jak Cain zgwałcił Silve, a jak Silva pokonał Fiedzie. Wiem, że nie powinno się robić takich porównań, ale w obu tych walkach jest dominacja zwycięzcy więc daje to do myślenia.

Jak już mówilem Fedor na wieku traci podobnie jak Crocop, tyle że w mniejszym stopniu.

Poza tym Fedor zawsze walczył na ringach a nie w oktagonie- to tez jest nie bez różnicy.

Imo dla Fedora prime to tylko JDS, Cain, Reem i może Lesnar nie do przejścia (on akurat wyjątkowo stylowo by mu nie leżał).
Reszta spokojnie do pokonania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiejszy Fedor - nie. Fedor z czasów swojej świetności - dawałbym mu szanse. To był fenomen, patrząc na niego nigdy byś nie przypuszczał, że on może wygrywać z kolesiami, których dostawał. Po tym jak Randleman walnął nim o ring normalna reakcja widza byłaby - Fedor jedzie do szpitala, a on tymczasem dwadzieścia sekund później wygrał walkę. Fedor dostawał niby oklep od Silvy - ale w tej walce był wyraźnie zmęczony, zdemotywowany, jakby nie chciało mu się walczyć. Fizycznie też nie wyglądał najlepiej. Ogółem jego świetność minęła. Fedorowi, który w pół minuty załatwił Tima Sylvię, Bigfoot nie sprawiłby, myślę, większych problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Szkoda, że kończy. Dla mnie marzeniem było by zobaczyć Werduma klepiącego albo śpiącego na ringu w rewanżu ale i sytuacja Werduma na to nie pozwala no i koniec kariery mistrza!

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bane158
...póki Junior nie potwierdzi swojej klasy stójkowej...
Junior - mistrz ciężkiej UFC, najlepszy zawodnik na świecie w tej kategorii.
15 wygranych, w tym 11 przez KO/TKO.

Co on musi jeszcze zrobić aby potwierdzić swoją klasę stójkową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Pewnie jakby rozłożył Hunta to by ludzie pisali, że Hunt już stary itd.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Jak pokona Overeem'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
"Cain obaliłby Fedora od razu i tam mordercze gnp imo Fedor nie miałby szans niczego z pleców wyciągnąć, bo Cain jest za szybki stójka też dla Velasqueza, ale w niej już oczywiście wszystko możliwe" do tej pory "mordercze gnp" to znak firmowy Fiedzi,a Fedor ma Imo twardszy łeb


A co mu da twardy łeb, jak mu Cain rozetnie lokciami twarz?

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to teraz moze razem z ruskimi kibicami jezdzic na przemarsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Jak pokona Overeem'a A to Overeem ma najlepszą stójkę w mma ? Jak oglądałem go z Werdumem to jakoś mi to umknęło

Fedor mógłby dać jeszcze fajne walki, ale w UFC. A że może tam iść pewnie na nie za dobrych warunkach to zamyka stragan. Szkoda bo Werduma w rewanżu by pewnie zgwałcił.


Zmieniony przez - _lechu_ w dniu 2012-06-25 14:12:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Nie najlepszą stójkę w mma ma Junior który polega tylko na rękach nie blokuje nawet lowkicków.a najlepszy stójkowicz z jakim walczył to zapaśnik Cain albo stary cro cop bez kopnięć.
Co ci umkneło z Werdumem to nie wiem Reem był tak zesrany żeby nie zejść do parteru ,że przyjmował pare jabów na twarz nie mówiąc o stójce Werduma ,która się znacznie poprawiła.

Reem jest przynajmniej sprawdzony w K1 w przeciwieństwie do JDS.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M1-Global : Fedor vs Rizzo 21.06.2013 VIDEO Z WALK

Następny temat

UFC on FX 4: Maynard vs Guida

WHEY premium