SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fat Loss Pack 5 ?jakas alternatywa do 300zl?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 206
Witam, zastanawialem sie nad kupnem Fat Loss Pack 5 mogę wydać do 300zl czy jest to dobry zestaw? jak nie czy moglby ktos polecic mocniejsze reduktory tluszczu? mam 20 kg nadwagi i zalezy mi zeby to zrzucic.

Pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 88

Wzrost: 170

Obwód klatki: brak

Obwód ramienia: brak

Obwód talii: brak

Obwód uda: brak

Obwód łydki: brak

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: brak

Aktywność w ciągu dnia: brak

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: brak

Odżywianie: brak

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: brak

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: brak

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Skąd ta dieta?Daj pan spokój,kabaczki,cukinie,cykorie,napary z malwy,ja tam nie wiem,będzie Ci podchodzić takie szamanie?Koniu Ci napisał już coś o fat loss,jakie Ty chcesz jeszcze suple kombinować_Przy dobrej diecie i ćwiczeniach nie będą Ci potrzebne,a jak chcesz koniecznie wydać swoje pieniądze to już Ci pisałem dobry termogenik bo efekty będą i ochota do ćwiczeń-nie kombinuj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2331
A diete masz ? Suple bez diety nic ci nie dadza. Pomijam fakt, ze ten fat loss pack jest gowno wart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Dieta i ćwiczenia,nie ma żadnego cudownego środka na schudnięcie,gdyby takowy był miliony grubasów były by uszczęśliwione.Są środki,którymi możesz wspomagać się podczas treningu i diety redukcyjnej.Poczytaj o termogenikach np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 206
no wlasnie nie mam zadnej diety....moglibyscie mi jakąs doradzic??

Trenuje muai thai 3 razy w tygodniu, 3 razy w tygodniu jestem na silowni oraz co drugi dzien gram w koszykowke i chodze na basen.Ccodziennie w domu brzuszki jeszcze robie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Poczytaj o dietach w dziale "odżywianie",brzuszki to wzmocnienie mięśni brzucha,takimi ćwiczeniami bardzo trudno pozbyć się tłuszczu.Poza tym odradzam robienie brzuszków dziennie no chyba,że robisz krótkie serie-mały wysiłek.Brzuch też potrzebuje regeneracji.Poszukaj czegoś lepszego same brzuszki to w zasadzie aktony górne(minimalnie dolny),a jeszcze brakuje dobrego treningu dolnych partii no i jeśli nie robisz brzuszków ze skrętem tułowia to nie wysilasz zbytnio bocznych części.Dieta,aeroby albo lepiej HIIT,dorzucić możesz spalacz,a i trening odpowiedni brzucha zrobią swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jeżeli nie było w jego treningach nigdy hiita, to może okazać się nie lepszy, a szkodliwy...dla jego stawów, ścięgien.

Fat loss pack, to pomyłka, nie wiem po co zrobili taki d****ny zestaw. Za 300 zł masz już przyzwoity towar na 6-8 tygodni redukcji.
Gdzieś na pierwszej, lub drugiej stronie w dziale jest mój temat o spalaczach itd, zajrzyj. Wiadome, że i tak coś kupisz, niezależnie od tego co napiszemy, więc lepiej byś dobrze wydał te pieniądze.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-07-23 21:02:16

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 206
no własnie dlatego do was napisalem bo nie chce wyrzucic w błoto pieniędzy a z racji tego ze wy znacie sie bardzo dobrze chcialbym abyscie mi doradzili cos dobrego:) takie rzeczy zeby w polaczeniu ze soba i treningiem daly jak najlepszy efekt:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
suple, trening...a dieta?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 206
kolega doradzil mi diete bialkowa. co o niej sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Na tym forum jest mnóstwo artykułów o takiej diecie,poczytaj...Jeśli będzie dobrze prowadzona z ujemnym bilansem to czemu by nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 206
to swietnie, bede robil ta diete bialkowa, a te suple to moglby ktos konkretnie mi doradzic jakas alternatywe dla tego fat loss pack? do 300 zl ale zeby najlepiej wspoldzialalo?nie znam sie totalnie i nie umiem sam dobrac dlatego prosze o pomoc
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre sposoby na utrzymanie diety?

Następny temat

trening Tabaty

WHEY premium