SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fat & Protein daint + DECA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 625
1.WIEK: 23
2.WAGA: 85
3.WZROST: 185
4.WYMIARY:
BICEPS:
KLATA:
UDO:
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI: 5
6.DIETA
BIALKO: 30%
WEGLOWDANY: 5%
TLUSZCZ: 75 %
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8.TRENING:
9.CEL CYKLU: Masa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF% 22
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): Tycia
13.STAN ZDROWIA: Wrażliwa Wątroba
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: łysienia
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 300 lbs
martwy ciag : 350 lbs
przysiad : 350 lbs

PYTANIE:

Witam . Zamiarzam zaczać nowy cykl z Decą i zastanawiam sie jak to podziala z moja aktulana dietą . Bardzo prosze fachowców o ocene. Przykład diety i suplemacji :

ON RISING: 5 Amino-Energise 5 Baio olils

BREAKFAST:

Option 1 2 eggs (boiled and mixed with butter or olive oil; poached, scrambled, fried, omelette, etc.)
AND
3 oz. (90g) redskin peanuts OR 3 oz. cream cheese OR 3 oz. walnuts OR 3 oz. pine nuts OR 3 oz. pumpkin seeds OR a combination of nuts up to 3 oz.

 Walnuts and pine nuts are particularly beneficial for your energy.

Option 2 2 eggs and 3 oz. bacon (mainly the fat part)

Option 3 Instant Protein powder - ½ oz. (13g - equal to a scoop and a half) with double cream made thick enough to eat (best), or you can thin it with water.
WITH this protein you can eat 3 oz. nuts.

Option 4 2 oz. (60g) Sardines / Smoked Salmon / Wild Salmon, fresh or canned,
WITH 3 oz. of cream cheese OR 3 oz. nuts.

Option 5 2 oz. cheese with 3 oz. of nuts. (If you use cottage cheese, add double cream)

 Emmenthal, Gruyere & Parmesan are the cheeses with the highest calcium content.

MID MORNING: 5 Amino-Energise and 5 Baio oils
You may have tea, coffee, herbal tea, still or sparkling water.
DO NOT TAKE JUICE, SUGAR, OR MILK

LUNCH:
Option 1: Some type of green salad - Cos lettuce; cucumber; celery; parsley; courgettes (zucchini); cress; spinach, mushrooms with olive or macademia oil and cider vinegar
WITH 3 - 4 oz. (90 -120g) wild red salmon or mackerel; or lean beef, lamb, or pork. WITH 3 oz. of cream cheese OR 3 oz. of nuts.

 NO naked protein (white fish, egg whites, chicken, cottage cheese, whey powder, etc.)

Option 2 Instant Protein Powder - 1 ½ oz (40g - equal to 4 ½ scoops) with double cream made thick enough to eat (best) or you can thin it with water.
WITH a green salad AND 3oz. nuts.
You may have tea, coffee, herbal tea, still or sparkling water.
DO NOT TAKE JUICE, SUGAR, OR MILK


MID AFTERNOON: 5 Amino-Energise 5 Baio oils

DINNER:
DO NOT TAKE JUICE, SUGAR, OR MILK

4 - 8 oz. (120 - 240g) of protein (lean beef, lamb, pork, etc.)
OR 2 oz. Protein Powder (60g - equal to six scoops) with double cream made thick enough to eat (best), or you can thin it with water.

WITH a salad with olive or macademia oil and cider vinegar
OR cooked green vegetables (Spinach; parsley; broccoli etc.) with olive or macademia oil or butter

 With this diet, ideally you do not eat for 1 ½ hours before training and 2 hours after training.

 1 hr before training (and preferably 2 hours after your last meal) take 3-6g Amino-Or Powder OR 6-12 Amino Or capsules.


SUPPLEMENTS per Day:
 Amino-Energise 15 tablets
 Baio Oils 15 tablets
 Brain & Muscle Complex (anti-catabolic) 8 tablets

DIETA JEST TYLKO PRZYKŁADOWA ALE MOJA SIE NIEWIELE RURZNI OD PRZEDSTAWIONEJ .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
masz 22%bf i chcesz robic mase???
na tej diecie?
schudniesz nie urosniesz
i deka nie jest dobrym pomyslem
clenbuterol i efedryna lepszy
zejdz do normalnego poziomu pozniej mysl o saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9529
nie wszyscy mieszkaja w anglii!

Viva La Vida Loca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 625
NASTAPILA POMYLKA Z BF % - omyłkowo wpisałem . dawno nie badalem takze nie mialem zamiaru wpisywać . PRZPRASZAM ZA WPROWADZENIE W BŁĄD .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
uzupelnij ankiete dokladnie szczegolnie statsy i na oko bf
ale tak jak pisalem ta dieta jest redukcyjna

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-03-29 14:56:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 625
Dieta jest redukcyjna ale nie dokńca ... w praniu ... można na niej znacznie obniżyć bf ale przyrosty też są bardzo zadowalające. Według badań owa dieta oprucz szeregu innych profitów pomaga bardzo dobrze wyrównać a nawet podnieść poziom horomony wzrostu i obniżyć zły wpływ insulinowy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
kazda dieta niskocukrowa sprzyja wysokiemu gh i niskiemu poziomowi insuliny ale to nie znaczy ze sa one anaboliczne takze nie ludz sie ze zrobisz na tym mase bo tak na prawde bedziesz chudl jedynie stosunek fatu do lbm sie polepszy ale to nie znaczy ze bedziesz rosl zapomnij.

ankiete wypelnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 625
Bf na oko 16 . Hmmm podaż białka jest wysok w tej diecie , mugłbym troszke wiecej wegli wrzucic i zwiekszyć podaż kloryczną , urzymywać wegle proste na małym poziomie ? Czy proponujesz inne zmiany ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 625
Włściwie troszke cieżko mi to zrozumieć dla czego dieta o wysokim poziomie białka ,wysokim poziomie kalorycznym będą nie odpowiednie na cyklach z SAA (oczwiście tylko anbolizery nie licze fatbernerów itp.). Z mojej znikomej wiedzy na temat ssa wynika to ze poprzez podnoszenie poziomu testosteronu podnosi sie poziom synteszy białka mieśniowemu co powoduje anabolizym. Moge sie mylć ale myślałem ze w takim przypadku wyskoa podaz kaloryczna i biłkowa beda jak najbardziej wskazane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ta dieta ktora wkleiles nie ma ani wysokiego poziomu energetycznosci ani wysokiej podazy bialka
2 jajka i 350g miesa w porywach to duza podaz bialka?
250g orzeszkow i troche oliwy do salatki to taka mega energetyka?
a moze to salata albo brokuly ze szpinakiem tak masuja????


to jest dieta redukcyjna
na tym nie urosniesz

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-03-30 23:08:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 625
Wkeliłem ją tylko jako przykładu i dodałem że moja sie nieco różni, troszke wikesz ilość wegli , duża wieksza ilość biłka i tłuszczy .

Przecież to nie jest powód żeby sie nabijać ja tylko zadaje pytania do ludzi którzy mają wiekszą wiedze odemnie na ten temat .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze pomozcie !! boldek

Następny temat

stanozolol

WHEY premium