SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F R Y T K I ???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17535

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
jak Zakrzes

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 513
Zastanawiałem się, bo mam filmik z Colemanem i on wpierdziela frytasy prawie po kazdym treningu. jedzie sobie do kanajpy zamawia do tego jakieś miesko i kukurydze i wpierdziela,jakos nie przejmuje "złym" tłuszczem.
Może coś w tym ejest.W końcu to nie jest pierwszy lepszy ziom i co nieco na ten temat wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 558 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3476
zakrześ .. kaczka..
wiekszośc tzw. frytek beztłuszczowych.. tych do piekarnika to nie pokrojone ziemniaki a masa uformowana w jednakowe kawałki ( frytki) w której skład wchodza poza ziemniakami tłuszcze i nawet mąka.. paskudztwo
nie wszystkie sa takie ale radze sprawdzic skład :)

inka moje fotki -http://www.sfd.pl/temat144074/strona1/ nowe od 66

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 558 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3476
Kaczka360 i jeszcze coś
dodawanie do złożonych weglowodanów dobrych tłuszczy to jedno a smażenie w głebokim oleju ( frytki) to drugie, jest róznica prawda :)

inka moje fotki -http://www.sfd.pl/temat144074/strona1/ nowe od 66

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
I to najgorsze tłuszcze, bo transy. Ja jem czasami frytki z piekarnika, ale robione samemu z ziemniaków, jednak smak już nie taki sam co smażone

Coleman też wbija sobie przed obiadem teścia, naśladuj innych a na pewno dobrze na tym wyjdziesz.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 513
taaa... może i sobie wbija teścia ale to nie zmienia faktu że jest najlepszy, a czy najlepszy może sobie pozwolić na tak poważne błędy w zywieniu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
moze, bo jego geny deklasuja wszystkich... a poza tym on wbija najwiecej

btw - jestem pewien, ze Zakrzes mial na mysli wlasnorecznie, swiezo pokrojone ziemniaczki

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2006-02-25 22:53:49

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93
z frytkami sprawa ma się tak-mam tu na myśli te mrożone z torebek- nie wdając się w szczegóły procesu produkcji-najpierw są blanszowane-tzn wrzucane do wody o temperaturze 75 stopni C i w takiej wodzie,gdzie utrzymywana jest stała temperatura "gotują" się do 10 minut, następnie są suszone, studzone i na minutę trafiają do gorącego oleju-bodajże jeśli dobrze z zajęć pamietam 180 stopni.
Smak domowych bedzie lepszy jeśli spróbujesz je blanszować-wiadomo,nie bedziesz stał z termometrem-ale lekkie"podgotowanie"powoduje skleikowanie skrobi na brzegach pasków,przez co w środku są miękkie a skórkę mają chrupką:)
Polecam:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Genetyka i saa robią swoje a kulturystyka zawodowa i zdrowie to dwie różne rzeczy. Poza tym skąd wiesz, że on tak naprawdę je, może tylko do filmu lub bezpośrednio po zawodach, gdzie kulturyści wpieprzają wszystko na co mają ochotę.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 513
:) gdyby wygrywał ten który najwiecej wbija z pewnoscią byłby to jakiś niebosczyk :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta na mase - prosze o ocene i poprawki

Następny temat

żeberka

WHEY premium