SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FT-7 Project

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
W tym temacie chciałbym rozpocząć wspólną pracę nad siedmio tygodniowym treningiem z elementami crossfit, kompleksów itd oraz diety i suplementacji.

Chodzi mi o 7 tygodniowy protokół ćwiczeń, z rozpisanym każdym dniem z treningiem i dietą.

Było by to sygnowane SFD i tym działem. Jeżeli ktoś czytał protokoły christian thibaudeau'a to wiem o czym mówie.

Chciałbym zaprosić do udziału modów tego działu oraz bywalców i znawców takich jak Kamiru czy Raczek87.

Skąd nazwa ?

FitRage Trening - 7 tygodni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, zastanawiam się nad rozpoczęciem protokołu, jednak nie wiem czy nie jestem za dużym leszczem- wytrzymałość mam w miarę ukształtowaną - trenuję boks, biegam ( ostatni czas to 10km w 46min) ale z siłą gorzej- nie zrobię pompki na poręczach, nie podciągnę się.. czy protokół jest dla mnie czy lepiej odpuścić i zacząć jak się wzmocnię?
mój 'staż" na siłowni to 9msc, prowadzę dziennik w dziale ladies.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39451
Moglbys podac jakies konretniejsze konkrety? Ja generalnie jade z miesem na plus, w sensie 2x push/pull 2x CF obecnie. A jaki jest konkretniej Twoj pomysl? Jezeli nie kolidowaloby mi to z planem, chetnie dolacze.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o to, żeby stworzyć taki plan na 7 tygodni i wrzucić do działu jako sztandarowe dzieło .

Nie musisz nim cwiczyc .

Dam wiecej info wkrótce. Na razie idę spać.

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2012-07-31 23:27:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Spoko pomysł ale musiałbyś wziąć na siebie ciężar rozdzielania poszczególnych zagadnień do opracowania. Może jakieś grupy od poszczególnych zagadnień (dieta, suplementacja, trening), tylko najpierw konkretnie jaki cel, dla kogo i inne zalozenia.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39451
Fajny pomysl. Zobaczymy, co tam powymyslasz. Pozdro

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening uniwersalny? Nie stworzysz jednego planu dla wszystkich, bo nie dopasujesz tego do poziomu zaawansowania. Do tego są różne cele i różne sylwetki... To co jednemu będzie służyć, innemu niekoniecznie. Nie puścisz grubasa z 30kg nadwagą do WODów, bo przy sprawlach czy drążku skończy się na 1-2 powtórzeniach Taki plan możesz stworzyć pod konkretnego zawodnika, ale nie dla ogółu.
Z zaleceniami dietetycznymi jest tak samo. Nie stworzysz jednej wspólnej dla wszystkich rozpiski. Możesz dać jedynie wskazówki, ale nie zrobisz jednego planu dla wszystkich (kaloryczność, ograniczenia żywieniowe, typy sylwetki, cele itp).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się z Tobą w stu procentach.

Dlatego będzie strikte okreslony target - przynajmniej 2 lata treningów.

Dieta to będzie raczej schemat (ile czego jesc (b/w/t) i o jakiej poze dnia) + kilkdziesiat przepisów z kuchnia sfd.

niech to będzie zabawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336116
bardzo dobry pomysł na taki program
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z dietą można by zrobić zasady komponowania posiłków, coś takiego jak kiedyś w odchudzaniu zrobiłem. Rozkładu BTW, nie ma co też sztywno podawać. Myślę, że można zrobić coś na zasadzie odpowiedniego doboru produktów i sposobu przygotowania. Kuchnię możemy sobie własną zrobić w osobnym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39451
Imo warto popracowac po prostu nad rodzajem kompendium, z ktorego kazdy cwiczacy moglby czerpac. Morales ma spora wiedze o zarciu, Knife wymiata w nowych koncepcjach treningowych, podobnie np Martucca, ktora ma sporo pomyslow treningow wytrzymalosciowych. Moznaby zrobic jeden temat probujacy zrealizowac mniej-wiecej kwestie mogace interesowac osoby zaczynajace CF a majace juz staz w sportach silowych. Ja osobiscie moglbym podjac sie np tematu regeneracji i cos sprobowac napisac. Mysle, ze to dosyc wazna sprawa biorac pod uwage, ze wiele osob trenujacych CF tyra naprawde bardzo czesto + bardzo intensywnie.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Może w kwestii diety, a raczej ogólnych zasad doboru produktów przyda się część mojego arta z konkursu? Można to jeszcze jakoś rozszerzyć. link w podpisie, mniej więcej polowa pracy.

Zmieniony przez - Badr w dniu 2012-08-01 12:52:33

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pogodzenie splitu z SW i crossfitu

Następny temat

Mity dotyczące HIIT oraz innych form treningu interwałowego

Wiecej