SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW do oceny/poprawy :) prosze o szybka pomoc !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
mateusz89b

Plany się zmienia jak przestają przynosić efekty, bo po co zmieniać cos co daje efekty i jest zadawalające ? Kłócić się nię będę, każdy robi jak mu pasuje
Co do FBW zgadzam się, świetna masówka, tylko mi powiedz z czego on tu ma rzeźbić...? Zresztą staż ma mały więc split by był za ciężki w moim mniemaniu
Jak ma 4 dni treningowe to bym polecił potem split każda partia 2x/tyd

Ja to bym tu masował jeszcze a rzeźbe potem robił bo moim zdaniem nie ma z czego na razie rzeźbić.

Pzdro.



Zmieniony przez - Viren w dniu 2009-12-28 11:55:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 535
Ostatnie zdanie zgadzam się;) ale chłopaka celem wymienionym jest rzeźba wiec...
co do pierwszego to mięśnie muszą dostawać nowe bodźce i nie " uzależniać się" od jednego typu ćwiczeń. Jak efekty są to i tak będą;P pozdro

All sounds great till the day you find yourself confronted by a choice.
A choice to make a diffrence, to help someone, or to walk away and to save yourself.
I learned something that day... You can always walk away.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1788
mateusz dzieki i sogacz :) moze jeszcze ktos sie wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9878
są dwa rozwiazania.
1. bd masowal i jednoczesnie probowal gubic tluszcz albo
2. od razu zlapiesz sie za splita 4xweek.
jesli bardziej zalezy Ci zeby zrzucic tluszcz to zabieraj sie za splita, nie fbw. to plan typowo masowy. na twoim miejscu zdecydowalbym sie na druga opcje, dodał do tego godzinke dziennie rowerek i styka.
u mnie ziomek na silowni przez miesiac cwiczac 5 albo 6xweek i godzinke na stacjonarnym zrzucil 13kg:)

Nil mortalibus ardui est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1788
Swazy to jest u mnie mozliwe bo wlasnie przynioslem na silke rowerek stacjonarny :D takze po sylwestrze zaczynam. Czyli odrazu przerzucic sie na splita?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9878
pewnie ze tak. po co tracic czas na jakies fbw. jakbys poszedl na silownie to dali by Ci wprowadzajacy na 2 tyg a ty niedosc ze masz inny cel to jeszcze staz odpowiedni na splita.

Nil mortalibus ardui est

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu planu - masa

Następny temat

Biceps

forma lato