SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW + brzuszki w domu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
Mam pytanie, czy robiąc FBW na masę można robić w domu dzień w dzień brzuszki, preferuję a6w, chyba, że polecicie coś godnego uwagi.
Ćwiczę w pon/sr/pt

Przysiady 3x10
Ściąganie wyciągu górnego do klatki 10-10-(zwięskzam ciężar) i max
Wiosłowanie 10-10 (zwiększam ciężar i max)
Wyciskanie żołnierskie 3x10
Podnoszenie gryfu na klatę skos górny 12-10-8
wyciskanie hantli na modlitewniku 3x10 /
lub wyciskanie francuskie w siadzie ( na zmiane, np. pon bik,sr ttric, pt bik, pon tric - i tak jadę)

We wtorek i czwartek bieg, ok.30min+ bd zwiększał
Sobota basen

Czy można umieścić w tym planie brzuszki co dziennie? Tak aby był ładny "sześciopak" :D!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisz cos wiecej , jakim sprzetem dysponujesz waga, wzrost ,staż ? jest drazek ? ściaganie wyciagu górnego możesz robić dodatkowo , polecam drążek . Klatke daj przed barkami co do brzucha to odradzam a6w bo jest meczaca bo robisz codziennie a brzuch tez musi miec czas na regeneracje , rób po każdym treningu allachy i podnoszenie nóg w zwisie ( jeżeli posiadasz drążek) jak nie posiadasz to możesz robić spięcia brzucha rób po 3 serie dwóch ćwiczeń


Zmieniony przez - kiras3 w dniu 2011-05-18 20:34:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
17 lat, 180cm, 76kg, staż 8-9 miechów. Wszystko jest moim zdaniem co potrzebne, ale ja nie mam dłoni tak, że nie dam rady się podciągać.
Co tą są te allachy? Ale ja chcałbym do wakacji widoczne mięśnie bo mam, może nie sadełko ale tłusty brzuszek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
a6w to gniot dawno podważony robienie brzuszków nic ci nie pomoże jeśli chcesz mieć ładnie wyeksponowane miesnie brzucha to najpierw musisz je zbudowac a odsłania sie je poprzez diete , innej drogi nie znam, a cwiczyc w domu możesz niewidze problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciężko poszukać jakiś filmików nie ?


co do drążka to nie rozumiem dasz rade się podciągać czy nie ? musisz napier****ć na drążku najlepsze ćwiczenie na plecy , chyba że masz jakąś kontuzje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
<b>Tomasz1405 </b>
mam je zbudowane, tylko że dużo jadłem bo chciałem mase a poszło troszeczkę w tłuszczyk i cche jakeś git ćwiczonko co je odsłoni znów.. Ale dieta na mase? PrawdA?
Kiras nie mam dloni od nadgarstka, tak że trudno mi, postaram się drązek w drzwiach zamotnować i przy pomocy ojca postaram się może się uda.. i jak bym je miał wepchnąć.. a Te allachy też jak je wsadzić do treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a na skoro nie masz dłoni to ciężko może być z drążkiem jak i z allachami bo powinny być skupione obie ręce ale nie szkodzi możesz unosić nogi w leżeniu na jakieś 10-15 cm mocno zaangażujesz dolne partie brzucha rób dodatkowo spięcia brzucha 3 serie po 10 powtórzeń co tydzień możesz zwiększać ilość

pozdro

Zmieniony przez - kiras3 w dniu 2011-05-19 20:07:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
Allachy spróbuje jtr na siłowni trzymając jakoś..
a podnosząc nogi na te 10-15cm ile sek. trzymać? i Tak samo te spięcia po ile przytrzymać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzymaj po trzy sekundy , podnosząc nogi podnoś i opuszczaj powoli napinając mięśnie brzucha i nie rób nic gwałtownie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego

Następny temat

plan treningu na poprawę masy

WHEY premium