SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - newsy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 29175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Kimi z pewnością nie będzie robił za "pomocnika" Alonso, więc zapowiada się mocny duet na sezon 2014 i kolejny dobry kierowca w konkurencyjnym bolidzie - mam nadzieję, że Ferrari będzie konkurencyjne w następnym sezonie. Ciekawe kto trafi do Lotusa i gdzie podzieje się Massa - ponoć ma trafić do Saubera.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Jeszcze nie tak dawno menadżer Kimiego mówił, że Kimi nie przejdzie do Ferrari.
To chyba Alonso będzie teraz robił w Ferrari za kierowcę nr.2. Chyba, że będą starali się wspierać jednego i drugiego tak samo...
Może Massa wskoczy do Lotusa, choć i Sauber to może być ciekawy kierunek. Były pierwszym kierowcą, jeździł by z tym młodym ruskiem, którego ojciec wyłoży kupę kasy i może coś tam z technologii dorzuci. Więc są szanse na dobry bolid.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Kimi po tamtym sezonie i aktualnym nabrał ochoty na mistrzostwo i chce jeszcze powalczyć w konkurencyjnym bolidzie. Powrót na stare śmieci.
Kilka sezonów temu pozbyli się Raikonena robiąc miejsce Alonso, ciekawa jak będzie wyglądała ich współpraca i Alonso może sobie już z głowy wybić, że to będzie jazda na niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Kolejny wyścig czyli GP USA (17 listopada) będzie transmitowany w Polsacie Sport News. Transmisja F1 przegrała z programem must by the music.

Czy zobaczymy F1 w przyszłym sezonie i ewentualnie gdzie to jak na razie wielka niewiadoma (Polsatowi po tym sezonie kończą się prawa). Wielce prawdopodobny jest najgorszy scenariusz - brak transmisji F1 w Polsce, niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
a mi się wydaje, że kupi znów Polsat, ale bez tej klauzuli, że musi być transmisja w otwartym i co za tym idzie wszystko w Polsacie Sport Extra poleci

dwa kolejne wyścigi bez Kimmiego

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Władze F1 od jakiegoś czasu sprzedają prawa bez zapisu o konieczności transmitowania kwalifikacji i wyścigu w otwartych kanałach, dzięki temu ponoć prawa mogą być droższe nawet o 50%. Więc czy Polsatowi będzie się opłacało kupno praw i transmisja w kodowanym kanale z oglądalnością około 300-400 tyś. na wyścig?

Chociaż z drugiej strony może warto zaryzykować i liczyć na powrót Kubicy w sezonie 2015 lub 2016.

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2013-11-10 12:43:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
To jedno, a po drugie to oni coś muszą puszczać w tych swoich kanałach Piłki za wiele nie mają (przynajmniej tej z najwyższej półki) opierają się na siatkówce i na sportach motorowych do tego planują uruchomić kanał Polsat Sport Weekend, no a powtórek z tygodnia chyba tam nie będzie

swoją drogą jak powstanie ten kanał to myślę, że skończą się transmisje z MotoGP w PSN

Zmieniony przez - wikt w dniu 2013-11-10 13:18:01

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Pie_doli im się w główkach, mają szczęście, że mam RTL, więc mogą się pocałować w zadki, F1 zawsze sobie obejrzę

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2013-11-10 13:51:03

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
To prawdopodobnie mam złą wiadomość. RTL od 1 stycznia 2014 roku znika z satelity Hot Bird.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ja mam w kablówce, więc nie wiem co to for me oznacza. Zresztą, zawsze są streamy na necie jakby coś, kto będzie chciał obejrzeć, to znajdzie możliwość, a słoneczna telewizja niech się pie_doli, niedługo to już nic nie będzie w otwartych kanałach.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sutil: Poprawa wymaga czasu

Następny temat

Jaki rozmiar ramy Author dla 168cm wzrostu

WHEY premium