SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Extremalny mix kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7720
Ostatnio pod "ręke" wpadł mi temat https://www.sfd.pl/KREATYNA_-_wszystko_chyba_-t181016.html
Mimo ze dużo wiem o suplach , nigdy nie myślałem jakby to było gdyby zrobić jakiś nietypowy cykl.

Mam na stanie 500 gram mono i xpanda recovery. Temat do którego podałem wyżej link podsunął mi ciekawą, pewnie dla większości szaloną myśl zrobienia na tym stuffie dwóch cykli.
Myślałem żeby brać to tak :
***tydzień może dwa wprowadzenia na samym mono : DT rano i po treningu , DN rano
***DT przed treningiem XP po treningu mono 5g
***DN rano mono 5g

Gdyby dokupić mono to miałbym dwa cykle po ok 6-8 tygodni (trening 3x week). Dużo osób kupuje kilogramy stacków i ładuje je w jeden cykl z myślą im więcej tym lepiej... Nie zastanowiało was nigdy ekonomiczniejsze rozwiązanie może i nawet na podobnych efektach końcowych ?

Czekam na wasze opinie na ten temat :)

Ciężar jest Bogiem,trening nałogiem,życie zabawą, siła PODSTAWĄ!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7720
Tak myślałem ze najodpowiedniej będzie zrobić tyle przerwy ile trwał cykl.

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

Ciężar jest Bogiem,trening nałogiem,życie zabawą, siła PODSTAWĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
mysle, ze bedzie to dobry cykl
wg mnie w dzien nie treningowy 5g kreatyny w zupelnosci starczy.
tez jestem za tym, zeby stacka brac tylko przed treningiem, a w DNT czysta forme kreatyny.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
prawda jest taka,że podobne efekty końcowe będa na samym mono, a to jest dopiero ekonomiczniejsze stacki mają za to inne zalety wynikające ze swojego działania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
przeciez od dawna laczy sie pojeyncze formy kreatyny ze stackami kreatynowymi/noobosterami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7720
Faftaq nie zrozumielismy sie ;) Chodziło mi o małe dawki... zwykle radziło się brać stacki ( w moim przypadku xp) co dzień , nawet 2 razy dziennie , a w DN w przypadku mono dwie porcje. Ja zaproponowałem pomysł na mniejsze dawkowanie i o tym chciałem podyskutować

Ciężar jest Bogiem,trening nałogiem,życie zabawą, siła PODSTAWĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to rozpisz jeszcze raz dawkowanie bo jakos niekumaty jestem:

ja Ci powiem jak ja biore stack plus mono, na przyladzie xtreme stack kiazena (3.5g kreatyny w porcji)

DT: rano lub po treningu 3 - 4g mono, porzed treningiem porcja XS

DNT: rano lub w ciagu dnia 4 - 5g mono, lub dwie porcje po 3g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7720
Moja propozycja była taka :
***DT przed treningiem stack i po treningu mono 5g
***DN rano mono 5g

Ciężar jest Bogiem,trening nałogiem,życie zabawą, siła PODSTAWĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7720
A więc postanowione :D jednak jak się okazało nie zostałem zlinczowany za taki pomysł, a nawet widzę że dużo osób tak robi. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.

Jeszcze tylko nurtuje mnie jedna sprawa, przerwa pomiędzy takimi cyklami ... miesiąc nie będzie za mało ?

Ciężar jest Bogiem,trening nałogiem,życie zabawą, siła PODSTAWĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5431
Powinna być taka samo niby jak i długość cyklu no ale miesiąc to też już w miarę długi okres więc myślę, że powinno być ok;) pzdr.

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

carbo 01

Następny temat

bialko Dynamitize ktore wchlania sie 12 godzin co sadzicie?

WHEY premium