SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ewelina Barej - tu zadawaj pytania naszej mistrzyni!

temat działu:

Aminostar

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170


Witam serdecznie!

Zgodnie z Waszymi pytaniami i oczekiwaniami - w naszym dziale będzie gościć i odpowiadać na pytania mistrzyni gimnastycznego fitness Ewelina Barej!!!

Proszę o zadawanie pytań w tym właśnie temacie.

Zapraszamy do dyskusji z zawodowcą!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
No to moze na poczatek milej "wspolpracy" wklei nam pani fotki aktualnej formy
by mozna bylo sie blizej poznac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170










Ja wrzucę kilka.

Zmieniony przez - _Bastian_ w dniu 2008-07-04 13:55:52

Zmieniony przez - _Bastian_ w dniu 2008-07-04 13:56:11

Zmieniony przez - _Bastian_ w dniu 2008-07-04 13:56:40

Zmieniony przez - _Bastian_ w dniu 2008-07-04 13:57:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 711 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4170










I jeszcze parę.

Zmieniony przez - _Bastian_ w dniu 2008-07-04 14:03:26

Zmieniony przez - _Bastian_ w dniu 2008-07-04 14:04:00

Zmieniony przez - _Bastian_ w dniu 2008-07-04 14:04:30

Zmieniony przez - _Bastian_ w dniu 2008-07-04 14:05:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Forma jak najbardziej git:) Wiele do myślenia dał mi artykuł z ostatniego nr KiF pod tytułem "Jak zbrzydnąć, żeby wygrać". Zgadzam się z większością argumentów autora. Moim zdaniem wytyczne stają się coraz bardziej bezsensowne i sylwetki zawodniczek coraz mniej mi się podobają. Pani Ewelina prezentowała świetną formę, ale osobiście uważam, iż te 2kg więcej jak napisał autor artykułu dodałoby sporo wdzięku. Co sądzi na ten temat Pani Ewelina? Czy wytyczne organizacji nie zaczynają być przesadne i nie odbierają uroku świetnym sylwetkom zawodniczek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43081
moglibyście wrzucić fotki bez bronzera ?! takie normalne nie z zawodów

My game plan to be trained heavy, military
Mind of a Thug Lord, sittin in the cemetary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Takie pytanką - jak ćwiczyć, żeby móc takie cuda robić z nogami? tzn. stać na jednej a druga pionowo w górę? Jestem rozciągnięty, robie szpagat. Zdaje sobie sprawę z różnic pomiędzy kobietą i mężczyzną, i że dokładnie takie rozciągnięcie jak na zdjęciach nie będzie mi dane.

Ale tak z grubsza - jaki trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52620
super! Miałam okazje podziwiać Panią w Płońsku... poezja
Gratulacje również za ME

Ja mam na początek takie podstawowe pytanka, powoli wkręcam się w fitness sylwetkowe.

Pani dieta, treningi, suplementacja?
Ile trwają okresy masy, rzeźby? I jak zmieniają się wtedy wyzej wymienione.


Pozdrawiam, Dominika

Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 216
witam
mam 20lat 170cm wzrostu 70kg Do tej pory nie uprawialam zadnej gimnastyki,sportu Stad ''pewie' oblegajace mnie zewszad zwisy faldy i oponki Na udach celulit galaretowate cialo,sflaczaly zwisajacy brzuch
Chcialabym uelastycznic cialo poprawic yletke i uzuskac troche misni Tylko jak dojsc do tego celu bez zludnego upadku na wadze??
prosze o odpowiedz dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94
mi osobiscie podobaja sie niektore sylwetki dziewczyn ktore wygrywaja miedzynarodowe zawody. i wcale nie sa brzydkie. dziewczyny zupelnie inaczej wygladaja na zawodach a inaczej po. jak juz nie sa wysmarowane. polscy kibice niestety nie maja stycznosci z wieloma fitnesskami wysokiej klasy. dlatego tez pojawiaja sie takie dziwne artykuly jak ten w kifie. i inne tego typu promujace zaokraglone sylwetki.zawody fitness to nie wybory miss posladkow!!! fitnesski musza byc szczuple zeby np sprawnie wykonywac uklad gimnastyczny.wystarczy spojrzec na zdjecia wyzej umieszczone, ze te dziewczyny nie wygladaja brzydko albo tak jakby im brakowalo kilka kilo. poza tym sa wymogi dotyczace odtluszczenia sylwetki. taki sport i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94
a co do tych nog to trzeba sie rozciagac w pozycji stojacej:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego wlasnie Aminostar!

Następny temat

Pierwszy TEST Aminostar wystartował!

WHEY premium