SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Etyl Kreatyny !!! <--- wejdź

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
brak logiki ??? - skoro sadzisz ze CrEster i R-ala to to samo to niezle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
to i to są nowinkami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 646
Hej. To czy opłaca sie w końcu brać CrESTER czy polecacie inny produkt?? W jakich cenach jest?? Pozdro

W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać. :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Nowinkami - Ok

Ale braku Logiki nie mam , zobaczysz po cyklu opisze efekty :D Nie chce narazie nic zdradzac

hmmm ale na tym zeby podtrzymac wyniki to nie wiem co kupic , przeciez glutaminy nie kupie mimo jej dobrych własciwosci cenowo jest lipna . Zma qrwa tez za drogie , hmmm aminki moze jakies nie drogie ?? nie no za tanie tez nie sa , a shitu nie bede kupował

Kto cos popowie madrego ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
w takim razie ni Ci nie pasuje...
co by nie napisac to albo mu 'nie ufasz' albo za drogie alebo g****... może i tak bedzie xle co by to nie było, chyba że wszystko co drogie ktoś Ci zasponsoruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
W najbliższym numerze SdW (za tydzień w kioskach) będzie duży artykuł o esrach kreatyny.
Estry to związki powstające w efekcie wiązania kwasów i alkoholi. Grupa hydroksylowa (alkoholowa) wiąże się tutaj z grupą karboksylową (kwasową). Estry kreatyny powstają przez związanie grupy karboksylowej kreatyny (kreatyna jest aminokwasem) z grupą hydroksylową jakiegoś alkoholu - metanolu lub etanolu. Metanol jest trujący nawet w małych dawkach, więc ester metylowy kreatyny trzeba uważnie dawkować. Etanol - wiemy - w małych dawkach jest całkowicie bezpieczny.
Estryfikacja ma przynajmniej dwie zalety:
zmienia właściwości elektrochemiczne grupy karboksylowej, co ułatwia wchłanianie substancji z przewodu pokarmowego;
zabezpiecza grupę karboksylową aminokwasów nieproteogennych przed wiązaniem z jej własną grupą aminową, czyli przed przemianą w laktaminy - w przypadku kreatyny - w kreatyninę.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ooo właśnie o to mi chodziło

thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
A to juz wszytko jasne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
Will czyli nie jestem sam

btw im wiecej nowosci tym wiekszy metlik w tym co wybrac...ale dobrze przynajmniej cos sie ruszylo bo bylo strasznie smutno

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
a tam smutno..nie ściemniaj dymaczu!
Zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o doradzenie.

Następny temat

Kretka (Vitalmax) + Carbo (Biogenix)

WHEY premium