SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Etyl Kreatyny !!! <--- wejdź

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
wrr... od tygodnia ładuje ethyl od Mike'a... po pierwsze tak *****sko ohydnego proszku dawno nie jadłem... to tak jakby władować do ust gram amfetaminy...
ale z tym wpływem na serce coś jest... jak parę razy przyjąłem porcję przed snem to po jakimś czasie... coś koło godziny budziłem się i nie mogłem zasnąć przez pare godzin...
trudno mi powiedzieć czy to wpływ tego specjału czy innych, które zażywam ale wydaje mi się, ze to od tego...
faktem jest że pompa na treningu jest fajna... większa...
aaa i u mnie dochodzi do strasznych suchot w gębie... pije sporo więcej niż zwykle...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Orian
Jaka jest róznica , chemikiem nie jestem , ale jest to cząsteczka kreatyny w procesie estryfikacji dodany rodnik i z tego co wiem to metylowy czy estrowy to zasada działania taka sama , zwiększona biodostepność , zwiękoszna stabilność.

Metylowany ester przedawkowany jest nie zdrowy , może np wpływać bardzo znacząco na pogorszenie wzroku. Jak jest z tym metanolem do końca nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Biogenix Kiedy wypuscicie CrEster ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Już jest dostępny przecież ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
W którym sklepie ?? zreszta ja czekam az czarny załatwi - czarny słyszałes !

A co polecacie po odstawieniu CrEstru zeby spadków nie było duzych ?? Obawiam sie ze moga byc . Ja po mono nigdy nie miałe zadnych ale tutaj sie obawiam .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
R-ALA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
a czemu sie ich obawiasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
R-Ala - nie wierze w takie zabawki - sama nic nie da

Obawiam sie bo chce zeby Cyklik był idealny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
a w ester wierzysz ??
brak logiki...

Zmieniony przez - cyklon04 w dniu 2005-01-23 19:18:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o doradzenie.

Następny temat

Kretka (Vitalmax) + Carbo (Biogenix)

WHEY premium