SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Estrogen A testosteron jak to jesy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 547
Witam
Czy w każdym innym testosteronie z innej firmy jest inne stężenie estrogenu?
Bo kiedys brałem z firm np androchem to mi delikatnie ginekomastia sie robiła przy dawkach 1 ml A nawet ponad.
Teraz biore z elephant pharmy cypionata po 0.5 ml to jest jakieś 125 mg testosteronu i strasznie mocno mi wyskakuje gino.. dlaczego? Może ta firma na mnie źle działa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Że co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
Czy w każdym innym testosteronie z innej firmy jest inne stężenie estrogenu?
Żaden syntetyk nie zawiera estradiolu. Masz czystego testa we flakonie.
Nadmiar testo w ciele jest przekształcany w estrogen, nic we flakonie wiecej poza testem nie ma.

Bo kiedys brałem z firm np androchem to mi delikatnie ginekomastia sie robiła przy dawkach 1 ml A nawet ponad.
bo pewnie nie kontrolowałeś poziomu estradiolu w CIELE.

Teraz biore z elephant pharmy cypionata po 0.5 ml to jest jakieś 125 mg testosteronu i strasznie mocno mi wyskakuje gino.. dlaczego? Może ta firma na mnie źle działa?
wykonaj badania prolaktyny, estradiolu i progesteronu to sie okaże czemu wywala.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 547
Kontroluje ale biore tylko co jakiś czas symex, może powinienem brac regularnie po prostu co iles dni.
Jutro z rana pojde na badania to wstawie wyniki, chociaż wiem że to na pewno wina estrogenu bo zawsze mi wywalało na cyklu.. Tylko że teraz przy takich małych dawkach wywala mi kosmicznie mocno gdzie rok temu albo dwa brałem inną firmę i aż tak mocno estro nie wywalało A brałem po 2x więcej tescia niż teraz więc dziwne bardzo, że teraz przy dawce mostku wywala jeszcze mocniej niż kiedyś..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 660 Napisanych postów 1085 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40019
Na aromatyzacje ma wpływ tyle czynników że człowiek nawet nie ma pojęcia ;) u mnie parę nocek zawalonych (niewyspanie/zmęczenie) i już estro skacze ;) najlepiej dobrać dawkę symexu stała która się u ciebie sprawdzi i tak trzymać estro w ryzach ;)
1

S ex
A lkohol
A naboliki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fragment gh (176-191) po posiłku?

Następny temat

SPADEK LIBIDO

WHEY premium